lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
główna
Dodano: 17.05.2026, 08:33:39   przez: saviola1
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 46  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(8)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
arkpop1
2026-05-18 12:09:46
Ocena: 3(glosow:3)-+
Dlatego nasze państwo dało z budżetu 40 mln. zł. na knajpę na mazurach,bo sam by tych kosztów nie udźwignął. P.S. Restauracja splajtowała.

wsokol
2026-05-18 20:27:55
Ocena: -1(glosow:1)-+
Cieszę, że tak duzo złośliwych komentarzy o Ance i Hiszpanie. A wy jak tak z tańcem? Podpieracie ściany i pijecie na umór? I dobrze! Tacy eksperci co do dwóch ledwo liczą to dla mnie za wysoka liga. Ja potańczę i posciskam się z dziewczynami, a wy posciskajcie fiu...w tym czasie. Sobie albo kolegom...hahaha

arkpop1
2026-05-18 12:09:46
Ocena: 3(glosow:3)-+
Dlatego nasze państwo dało z budżetu 40 mln. zł. na knajpę na mazurach,bo sam by tych kosztów nie udźwignął. P.S. Restauracja splajtowała.

deejay_221
2026-05-18 09:10:46
Ocena: 2(glosow:4)-+
Anka już przebiera nogami, za niedługo będzie miała na pęczki gniadych książąt które po łachmanami skrywają swoje pęta.

d.72
2026-05-17 23:05:58
Ocena: 3(glosow:3)-+
Co nam dają tacy ludzie jak on? Rozrywkę, nic więcej (i to nie zawsze). I ta rozrywka jest tyle warta...?

Zzyy
2026-05-18 02:02:19
Ocena: 3(glosow:3)-+
Nie jest. Dlatego tyle nie zarabiał w Barcelonie. Chyba w szreku padło mądre zdanie że lepiej być panem na bagnach niż sługa w pałacu. W Arabii będzie poddanym, błaznem mającym ocieplać wizerunek państwa w którym kobiety są traktowane jak niewolnice. Nikogo czy będzie tam strzelał gole czy nie.

ZIWK
2026-05-17 12:13:14
Ocena: 2(glosow:8)-+
Niech ktoś powie, że takie kwoty, to sport, a nie szwindel finansowy... Chore!

irekpszk
2026-05-17 11:12:50
Ocena: -1(glosow:3)-+
Ludzie naprawdę nie mają swojego życia?

Smalcmen
2026-05-17 10:11:56
Ocena: 3(glosow:7)-+
Czy on wszędzie musi mieć tę rozdziawioną japę?
Mogło też być ostatnie! Takie rzeczy tylko w Tanzanii.
główna
Dodano: 27.08.2018, 16:04:56   przez: Stefaanek76
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 94Skomentuj (29) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.