lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Tylko w styczniu na wschodniej granicy nigdy nikt ich nie widział. 🤣🤣
poczekalnia
Dodano: 26.05.2026, 10:17:08   przez: misbalu123
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 36  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(3)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
baxbany
2026-05-26 10:33:06
Ocena: 4(glosow:6)-+
Taka prawacka mentalność. Np. siedzieć w Londynie i wydać rozkaz młodym do rozpętania rzezi, czyli Powstania Warszawskiego. Ale prawactwo nigdy nie miało mózgów, tylko pamięć do modlitwy! Prawdziwe prawackie męstwo, wymachiwać szabelką tysiąc km od Warszawy!

net244
2026-05-26 14:16:01
Ocena: 1(glosow:1)-+
pamiętajcie bojownicy straży pożarnej tam nie wpuszczać, a już broń Boże pogotowia ratunkowego

misbalu123
2026-05-26 13:49:46
Ocena: 2(glosow:4)-+
Nawrocki nie "orzeł" nie wyleci, nie trzeba go pilnowac...

baxbany
2026-05-26 10:33:06
Ocena: 4(glosow:6)-+
Taka prawacka mentalność. Np. siedzieć w Londynie i wydać rozkaz młodym do rozpętania rzezi, czyli Powstania Warszawskiego. Ale prawactwo nigdy nie miało mózgów, tylko pamięć do modlitwy! Prawdziwe prawackie męstwo, wymachiwać szabelką tysiąc km od Warszawy!
główna
Dodano: 18.06.2018, 22:21:43   przez: karen12
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 216Skomentuj (25) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.