lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Korzystałem kiedyś z dyskietek
poczekalnia
Dodano: 26.05.2026, 21:07:23   przez: siemas
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 3  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(5)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
ZIWK
2026-05-26 22:27:41
Ocena: 0(glosow:0)-+
Jakich? 8" 5.25" 3.5" 3"...

ZIWK
2026-05-26 22:27:41
Ocena: 0(glosow:0)-+
Jakich? 8" 5.25" 3.5" 3"...

GorszyAleLepszy
2026-05-26 21:31:22
Ocena: -1(glosow:1)-+
Jeśli nie wiesz co to park c: to i tak jesteś gówniarzem.

ZIWK
2026-05-26 22:36:36
Ocena: 0(glosow:0)-+
Instalowałeś kiedyś WordPerfecta 5.1 na dyskietkach? Nie z dyskietek, tylko na 6 (OIDP) sztukach, by ten procesor tekstu można było użyć w komputerze bez dysku... Dało się, ale człowiek szukał natychmiast kupca na nerkę ;) by kupić HDD.

baxbany
2026-05-27 07:09:47
Ocena: 0(glosow:0)-+
GorszyAleLepszy - Ja nie wiem. Co to jest "park C:"?

GorszyAleLepszy
2026-05-27 14:54:11
Ocena: 0(glosow:0)-+
Ziwk, w końcówce lat 80tych robiłem backupy baz danych zakładu, 400 pracowników. Codziennie 2 kopie na dyskietkach, oczywiście dużych. Ale nie pamiętam już jak to było z edytorem. Pewnie szedł z dysku twardego, to przecież on wymagał parkowania. Brzmi dziwnie, ale dyski się wtedy parkowało. Możesz poczytać w necie dlaczego, baxbany.
główna
Dodano: 23.06.2018, 08:19:34   przez: vacarius
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 29Skomentuj (36) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.