W punkt! Chłopczyk w krótkich spodenkach na hulajnodze zaorany!
Ukryj komentarze(21)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
Donofrio
2026-05-29 22:10:59
Ocena: 3(glosow:7)-+
Takie średnie to zaoranie , Żulczyk nie sprawdził że Memcen nie pobiera uposażenia poselskiego. Nie popieram konfy ale tej ustawy także. Mi jak brakuje lub nie idzie to zmieniam zawód i pracę. Nie potrzebuję żeby się wszyscy składali na mnie
Petros19116
2026-05-30 07:44:47
Ocena: -1(glosow:1)-+
Nikt nikomu nie zabrania odkładać na emeryturę albo założyć działalność gosp. Koorwa kogo jeszcze mam utrzymywać ksiendzy gwiazdy i kto jeszcze ??
AntyTheBill
2026-05-30 00:11:23
Ocena: 0(glosow:2)-+
Zasadniczo jako klasa pracująca za najniższą krajową na jednych już zaperd4alam, a na drugich za chwilę będę. I tak naprawdę to obydwoje pier... o sprawach o których nie mają pojęcia. Niech obydwoje zamkną mordy.
kondrados1
2026-05-29 21:56:38
Ocena: -1(glosow:3)-+
Wyłamanie się z umysłu zbiorowego wymaga odwagi...
TuskvonJungingenn
2026-05-29 21:34:24
Ocena: 0(glosow:8)-+
Ile jeszcze dzisiaj razy hatakumba123 sam się zaorasz?
OgarNee5g21283
2026-05-29 21:30:33
Ocena: -1(glosow:5)-+
Sławomir Mentzen nie pobiera podstawowego uposażenia poselskiego (pensji) z Sejmu, ponieważ nie jest posłem zawodowym.Szczegóły dotyczące jego rozliczeń:Uposażenie: Jako poseł „niezawodowy”, zrzekł się pobierania comiesięcznego uposażenia poselskiego (wynoszącego obecnie 13 872 zł brutto) i skupia się na prowadzeniu własnych biznesów.
kondrados1
2026-05-29 21:32:32
Ocena: -2(glosow:8)-+
Jeden lewacki debil hatakumba123 powiela debilizmy drugiego lewackiego debila @Jakuba ...
kondrados1
2026-05-29 21:54:35
Ocena: -1(glosow:5)-+
No RUBLE się same nie zarobią
kondrados1
2026-05-29 22:01:32
Ocena: -3(glosow:5)-+
Za każdy minus od lewackego ścierwa mam 3,5 rubela , co każde 100 minusów premia 67 rubeli. Putin osobiście sprawdza postępy i robi przelewy
kondrados1
2026-05-29 22:03:17
Ocena: 0(glosow:4)-+
A wy to za darmo robicie? Haha ,k@rwa frajerzy
abababa2
2026-05-29 23:41:25
Ocena: 1(glosow:3)-+
wyjątkowo podobają mi się te minusy do tych moich wpisów, o powszechnie dostępnych informacjach. to tak jakby gruby dzieciak wkładał sobie palce do uszów i krzyczał na cały głos, bo nie chce przyjąć do informacji, że "jest gruby" i kolejnej paczki czipsów nie dostanie ;)
Donofrio
2026-05-30 14:15:35
Ocena: -1(glosow:1)-+
Słuchaj abababo czy jak ci tam. Przytaczając takie przykłady rozumiem że wszyscy politycy nie powinni mieć pieniędzy na biura i ich obsługę, czy tylko ci po przeciwnej stronie? Po drugie on też ma jakieś poparcie i wg ustroju i przepisów jakie mamy w kraju te pieniądze im się należą na tą działalność. Artysta jest to zawód świadomie wybrany jak piekarz, kierowca czy prawnik. Jak kierowca nie ma na życie to też mu będziemy płacić ZUS? On też wozi bułeczki do Biedronki, paliwo do Porsche artystów. Jak prawnik otworzy kancelarię i nikt nie przyjdzie to też mu zapłacimy składki?
abababa2
2026-05-30 14:59:56
Ocena: 0(glosow:0)-+
Donofrio, tu chodzi tylko o argument, ze Mentzen nie pobiera uposażenia poselskiego, więc Żulczyk nie ma racji. Problem jest taki, że jako podatnicy płacimy za wszystkie "narzędzia", ludzi i lokale, których używa wykonując obowiązki posła (moim zdaniem, nie wnosząc żadnej wartości dodanej). Miesięcznie koszt takiego Mantzena to ~25k. Nie należy też zapominać, że każdy poseł niezawodowy pobiera również dietę poselską w pełnej wysokości (4k), niezależnie od tego, czy dostaje przy tym uposażenie (parlamentarną pensję ~14k). Więc, Mentzen nie jest "darmowy" i podatnicy muszą na niego płacić.
Donofrio
2026-05-30 18:29:26
Ocena: 0(glosow:0)-+
Dalej abababo2 nie kupujesz że "Memcen" tak jak każdy inny poseł jest wybrany przez ludzi czyli manmandat od części społeczeństwa na te pieniądze na biuro diety i uposażenie. Nie lubię konfy k nie popieram le o ile wiem on nigdy nie powiedział że jest darmowy. Po drugie ma że swoich dokładać na biuro bo nie bierze uposażenia. Na kościół, 8 teraz artystów mamy się składać ale to jest nam narzucone, przez rządzących, nie przez nasz wybór.
główna
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.








