lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
poczekalnia
Dodano: 30.05.2026, 12:31:57   przez: bezyk
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 28  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(19)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
ZIWK
2026-05-30 17:29:43
Ocena: 4(glosow:8)-+
@typhoon Zanim coś napiszesz - sprawdź fakty. Kuzynami Rajmunda Kaczyńskiego byli Wilhelm i Henryk Swiatkowscy (w Polsce używali nazwiska Świątkowski). Obydwaj byli oficerami NKWD skierowanymi do budowy komunizmu. Jeden był tylko stalinowskim ministrem sprawiedliwości, a drugi stalinowskim naczelnym prokuratorem WP... T "sumieniach" więcej Polaków niż zabito w Katyniu, o wiele więcej! Więc to twoja brunatna prawica pcha Nas z powrotem w ruZZką niewolę.

baxbany
2026-05-30 15:45:30
Ocena: 3(glosow:5)-+
Wyszedł ćpun i krzykną "czołem żołnierze". "Czołem sutenerze", krzyknęli żołnierze!

typhon
2026-05-30 15:59:59
Ocena: -3(glosow:9)-+
baxbany za to twoi czerwoni idole decydowali o życiu Polaków w Katyniu strzałem w tył głowy albo wysyłka na Sybir. Oczywiście twoje czerwone ścierwa umieją rozwiązywać problemy z myślącymi inaczej niż czerwoni tylko mordując.

misbalu123
2026-05-30 16:15:29
Ocena: 4(glosow:8)-+
To PiS zapomnial o Katyniu, podobnie jak za czasow PRL...Katyn zastapili klamstwem Smolenskim!

ZIWK
2026-05-30 17:29:43
Ocena: 4(glosow:8)-+
@typhoon Zanim coś napiszesz - sprawdź fakty. Kuzynami Rajmunda Kaczyńskiego byli Wilhelm i Henryk Swiatkowscy (w Polsce używali nazwiska Świątkowski). Obydwaj byli oficerami NKWD skierowanymi do budowy komunizmu. Jeden był tylko stalinowskim ministrem sprawiedliwości, a drugi stalinowskim naczelnym prokuratorem WP... T "sumieniach" więcej Polaków niż zabito w Katyniu, o wiele więcej! Więc to twoja brunatna prawica pcha Nas z powrotem w ruZZką niewolę.

typhon
2026-05-30 19:40:38
Ocena: 0(glosow:2)-+
ZIWK po wojnie UB miała poparcie NKWD, większość prokuratorów,śledczych UB miało korzenie zydowskie Michnik,Krwawa Luna czy kuzyn Kaczyńskiego którzy katowali i skazywali na śmierć Polaków.Po zmianie barw z UB na SB większość pozostała na swoich miejscach a mordowali skrytobójczo. A teraz pytanie który rząd przywraca emerytury byłym UB i SB zabranym przez PiS?.

ZIWK
2026-05-30 20:20:49
Ocena: 1(glosow:5)-+
@typhoon ... bo pozbawienie emerytur w ramach odpowiedzialności zbiorowej było jawnym bezprawiem. Zabrano je nie tylko SB-kom, ale też olbrzymiej masie uczciwych milicjantów - specjalistom od zapewniania porządku na wiejskich zabawach, drogówce, czy zwykłym kryminalnym - od morderstw czy fałszerstw... Technikom, którzy udowodnili przyczyny katastrof Ił-62 i bezwzględnie przypisali je ZSRR też się dostało. Za to wasz prawacki pis wziął w obronę np. tow. sędziego PRL Kryże (niestety synka), czy tow. prokuratora PRL Piotrowicza (z obrońcy gwałciciela dzieci zrobiono pisowskiego politruka w TK).

typhon
2026-05-31 09:38:24
Ocena: -1(glosow:1)-+
@ZIWK ilu takich uczciwych było policjantów,było tylu ilu księży z powołania.Emerytury są przywracane wszystkim UB i SB, nawet tym co mordowali i katowali. Rykoszetem dostały sprzątaczki,panie z księgowości czy pracownicy techniczni. Chciałby Ci przypomnieć sprawy Giertycha(Polnord 90 milionów) czy Nowaka(łapówki 4 miliony), prokuratura też uznała że nie ma nadużyć. Czyja władza, taka prokuratura czy myślisz ze wasza lewacka prokuratura jest uczciwa?.

misbalu123
2026-05-30 14:41:52
Ocena: 2(glosow:4)-+
Proponuję utworzyć autonomię, wzdłuż granicy z Białorusią, dla wszystkich wyznawców mafii PiS. Ogrodzić ich murem, jak na granicy. Bez środków unijnych, bez dopłat dla rolników, wysłać tam wszystkich neosędziów, uzurpatora - rezydenta, cały PiS, Konfe, kler i faszystów. Bez możliwości podróżowania na terenie UE na dowód. Wtedy Polska i Polacy będą mogli żyć spokojnie i dostatnio, nie utrzymując pasożytów.

typhon
2026-05-30 15:40:51
Ocena: -5(glosow:7)-+
Jednocześnie lewactwo chce decydować jak ściana wschodnia ma żyć,jakie drogi budować, czym jeździć czy na kogo głosować. Może niech te lewactwo odstosunkuje się od ściany wschodniej i zajmie się swoimi którzy nawet nie wiedzą jakiej płci są czy jakich mają używać zaimków. Niech utrzymują swoją pato inteligencję typu Kapela

baxbany
2026-05-30 15:43:40
Ocena: 3(glosow:7)-+
typhon - Tak, jak zbrodnicza ideologia katolicka, decydowała o być lub nie być Polski i Polaków. Oczywiście czarne ścierwa w sutannach wraz z porąbanymi papieżami, pedofilami notorycznie zdradzały Polskę!

hatakumba123
2026-05-30 15:45:13
Ocena: 1(glosow:7)-+
Jas Kapela to teraz symbol propagandy prawicy...uczepili sie go jak psiego ogona, widocznie ich wysmial i osmieszyl!

typhon
2026-05-30 16:03:07
Ocena: -4(glosow:4)-+
hatakumba123 Jan Kapela to czerwony lewacki ćpun artysta, gdyby nie otwierał swojego ryja to nikt by nie robił z niego wzoru lewackiego artysty. Jak jest debilem lewakiem to niech nie pokazuje i nie czyta swoje debilne wiersze o aborcji.

hatakumba123
2026-05-30 16:10:44
Ocena: 1(glosow:5)-+
Wiec dlaczego prawacka propaganda buduje narracje na Janie Kapela? Zapomnieliscie Pietrzaka PiSu i Kukiza...szmaty PiSu?

Ventusvega
2026-05-30 19:25:55
Ocena: 0(glosow:2)-+
Proponuje multitrollu zacząć używać jednego konta do wstawek i komentowania wtedy przestane wszystkim przypominać że ukrywasz się pod nickami: hatakumba123, misbalu123, caleanka, nissin, kacynski, natan71, mareqqh, kapec60, GreenGoblin23253, xstream, darek286, misiek76, pener2500, Edward61257, Judazs, ZephKan, MuchaMol, Blinky, krecik1410, AddWiochy, , Kacisko666, mambabamba123, kibolsutener123, trumpiet, armagedon123453, Fedora2, Wojtek25791, camovi i jeszcze paru innych.

typhon
2026-05-30 19:48:26
Ocena: 0(glosow:2)-+
hatakumba123 czy to nie taka sama szmata tylko KAŁOwska.Ustawa zawsze teraz będzie miała twarz Kapeli czy Jandy, lewactwo które uważa się za "lepszą" inteligencję Polską, Zawsze te pseudo elyty mogą zmienić pracę i pracować na kasie czy kopać rowy, będą mieli lżej i praca lepiej płatna.

misbalu123
2026-05-30 14:11:57
Ocena: 1(glosow:3)-+
To kibol sutener i uzurpator, ksywa "szkodnik"!

abababa2
2026-05-30 13:33:53
Ocena: 2(glosow:6)-+
* ...tak mi dopomóż Putin ;)

RychoLX
2026-05-30 13:38:38
Ocena: 2(glosow:4)-+
... i jego cichy wielbiciel, Kaczor.

misbalu123
2026-05-30 15:52:22
Ocena: 1(glosow:3)-+
No...nie taki cichy, powielal model dyktatury putinowskiego Orbana!
To zdumiewające, jak ludzie próbują zaoszczędzić kilka funtów.
główna
Dodano: 03.07.2018, 17:07:57   przez: endriu343
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 29Skomentuj (19) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.