lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
główna
Dodano: 30.05.2026, 17:55:41   przez: siemas
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 24  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(19)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
gepardhester
2026-06-01 15:51:22
Ocena: 3(glosow:3)-+
ZŁOTOSRAJ

softrom
2026-06-03 13:30:56
Ocena: 0(glosow:0)-+
jeśli urodził się dziś to może ZDZIŚ

sliwa84
2026-06-02 18:46:53
Ocena: 0(glosow:0)-+
Niedowład

gepardhester
2026-06-01 15:51:22
Ocena: 3(glosow:3)-+
ZŁOTOSRAJ

czestek1
2026-06-01 13:39:46
Ocena: 0(glosow:0)-+
Blejk lub Aristotelis Sokratis

Listek1982
2026-06-01 13:13:44
Ocena: 0(glosow:0)-+
Bożydar

normablum
2026-06-01 12:45:31
Ocena: 0(glosow:0)-+
...mnie przychodzi na myśl tylko imię Baron....

Banios
2026-06-01 12:02:28
Ocena: 0(glosow:0)-+
Do nazwiska Gównozwieracz trudno będzie.

ZdzichuMalek
2026-06-01 11:36:59
Ocena: 0(glosow:0)-+
Leonsio tak żeby troche po polsku brzmiało :-)

Sebo30
2026-06-01 11:21:48
Ocena: 0(glosow:0)-+
Ksiundz.

d.72
2026-06-01 11:00:04
Ocena: 0(glosow:2)-+
Ziobro, a nie czekaj, to by było że zero a nie że bogaty

Adamus_Papus
2026-06-01 10:31:13
Ocena: -3(glosow:3)-+
Alojzy muj imiennik brzmi jakby chrabia byłem

jw12
2026-06-01 10:20:02
Ocena: 2(glosow:2)-+
albo najlepiej " Pisariusz " w grupie pis, to najlepiej odrazu zapisać do pis

jw12
2026-06-01 10:18:12
Ocena: 1(glosow:1)-+
Moneciarus, albo Dolariusz :)

wior
2026-05-31 08:55:26
Ocena: 1(glosow:1)-+
Brajanusz

jurand1967
2026-05-31 00:48:37
Ocena: 3(glosow:3)-+
Fifąż. Załapie się jeszcze na arystokrację

dziko1978
2026-05-30 20:29:57
Ocena: 2(glosow:4)-+
Złotosław, Benzynium albo po ang. Petroliusz

Donofrio
2026-05-30 19:53:29
Ocena: 1(glosow:1)-+
Bitkoniusz

bartoszpo
2026-05-30 18:36:26
Ocena: 0(glosow:2)-+
Tom Marvolo Ridlle

RychoLX
2026-05-30 18:02:50
Ocena: -1(glosow:3)-+
Dajcie mu na imię Elon Musk.
Co za dużo, to nie zdrowo
główna
Dodano: 02.07.2018, 20:53:50   przez: thomaass
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 383Skomentuj (26) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.