lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
główna
Dodano: 01.06.2026, 14:18:40   przez: Gall Anonim
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 12  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(3)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
sebutza
2026-06-02 21:39:07
Ocena: 2(glosow:2)-+
A ty myślisz że ile będzie jechał wjeżdżając na peron?

danzby
2026-06-04 14:16:30
Ocena: 0(glosow:0)-+
Polecam podroz w czasie i przejazd pociagiem relacji Bialystok- Olsztyn w latach 70-tych ub wieku.

sebutza
2026-06-02 21:39:07
Ocena: 2(glosow:2)-+
A ty myślisz że ile będzie jechał wjeżdżając na peron?

akuszer
2026-06-02 08:39:00
Ocena: 0(glosow:2)-+
Jechałem zimą tym pociągiem ale w drugą stronę mając przesiadkę w Pile na Kołobrzeg .Miał 7 min opóźnienia a pociąg kołobrzeski na mnie czekał. !

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.