lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
główna
Dodano: 03.06.2026, 04:03:45   przez: bamboocza
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 42  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(5)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
krak0805
2026-06-03 07:16:07
Ocena: 4(glosow:8)-+
No to będzie luźno , bo katole dostaną zakaz jazdy tym autobusem od swoich proboszczów!!!!😂😂😂😂😂😂

krak0805
2026-06-03 07:16:07
Ocena: 4(glosow:8)-+
No to będzie luźno , bo katole dostaną zakaz jazdy tym autobusem od swoich proboszczów!!!!😂😂😂😂😂😂

abababa2
2026-06-03 18:10:56
Ocena: 1(glosow:1)-+
"Przedstawiciele Archidiecezji Gdańskiej określili decyzję przewoźnika o przywróceniu numeru 666 „całkowicie niezrozumiałą i prowokacyjną”. Podkreślają, że zestawienie „piekielnej” liczby z nazwą miejscowości Hel (kojarzącą się z angielskim słowem hell) godzi w uczucia wiernych i wizerunek regionu". Numer autobusu "godzi w uczucia" - komuś zwieracze intelektualne popuściły :). Co do "wizerunku regionu", o linii słyszała cała Polska, więc jest to raczej dodatkowa atrakcja turystyczna - no i zrozum tu teraz takiego mugola, któremu nawet numer przeszkadza. Na trzeźwo się n

tczew
2026-06-03 18:57:53
Ocena: 1(glosow:3)-+
Przeszkadza im linia na Hel o numerze 666 ale nic złego nie widzieli w numerkach 69 w Dąbrowie górniczej. Tam chłopa niemal zadupcyli na smierć.

abababa2
2026-06-04 10:45:07
Ocena: 0(glosow:0)-+
komentarz usunięty przez użytkownika

abababa2
2026-06-04 11:01:33
Ocena: 0(glosow:2)-+
ak zawsze w przypadku tych "świętszych pod papieża", z góry przyjmują, że to oni są od rozliczania innych, a nie bycia rozliczanym, bo to ONI są głosem boga na ziemi. kiedy jednak kto ich przyłapie na czymś nielegalnym/sprzecznym z ich religią, zawsze jest to "atak na kościół" albo "obraza uczuć religijnych". co poradzisz, z fanatykami nie da się dyskutować.
Kierowca ciężarówki dowiaduje się o tajemniczym pasażerze na gapę.
główna
Dodano: 29.08.2018, 15:54:04   przez: prusak22
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 34Skomentuj (17) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.