lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Do trójkołowca elektrycznego. SARINI
główna
Dodano: 03.06.2026, 10:50:36   przez: Anatoliusz
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 23  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(11)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
psionic
2026-06-04 18:04:42
Ocena: 2(glosow:2)-+
@mar_mir. Kupiłem elektryczny mopo-odkurzacz za ponad 1000 zł. Po siedmiu miesiącach padł akumulator. Napisałem do firmy w której dokonałem zakupu. Po 10 dniach dostałem nowy akumulator

Hooooj
2026-06-05 09:39:04
Ocena: 1(glosow:1)-+
Róznie to bywa. Jeśli jest to Januszex to jasne, przepłacasz i nie masz nic w zamian. Znam jednak jedną firmę która sprowadza z chin maszyny za grube tysiące, po czym robi generalny remont nowej maszyny. Znają się na rzeczy. Wymieniają wszystkie wrażliwe podzespoły na takie wyższej jakości, dostosowują pod przepisy unijne i sprzedają pod własną marką. Masz u nich gwarancję i serwis w razie czego. Oczywiście zarabiają na tym, więc marża spora. Tak na prawdę chińską maszynę traktują jako materiał do budowy finalnego produktu. Widocznie taniej wychodzi niż jakby mieli sami robić od zera.

Anatoliusz
2026-06-05 19:59:08
Ocena: 1(glosow:1)-+
To nie ten przypadek. Tu sprzedają ten sam chiński produkt bez żadnych ulepszeń. A firma o ltórej wspominasz to pewnie nie jest ta firma od jeżdzidełek , której dotyczy mem, prawda?

RychoLX
2026-06-03 17:00:19
Ocena: 2(glosow:2)-+
Jak to mówią - skoro nie widać różnicy to po co przepłacać.

mar_mir
2026-06-04 08:42:41
Ocena: -1(glosow:3)-+
Różnica jest kolosalna. Załatwiaj sobie sprawy serwisu, czy reklamacje z chińczykiem, to zrozumiesz.

Anatoliusz
2026-06-04 14:11:49
Ocena: 1(glosow:3)-+
Chińczyk nie marudzi tylko wysyła części albo obniża cenę. Polak z Januszexu powie,że wina użytkownika.

psionic
2026-06-04 18:04:42
Ocena: 2(glosow:2)-+
@mar_mir. Kupiłem elektryczny mopo-odkurzacz za ponad 1000 zł. Po siedmiu miesiącach padł akumulator. Napisałem do firmy w której dokonałem zakupu. Po 10 dniach dostałem nowy akumulator

mar_mir
2026-06-05 21:56:24
Ocena: -1(glosow:1)-+
ok, bardzo dobrze ze jest coraz lepiej. Ale łatwo zauważyć, ze lokalna obsługa zwykle jest wydajniejsza niż na drugim końcu świata. A cena to propozycja, nie ma obowiązku na nią się zgadzać, więc nie ma co komentować, że ktoś coś sprzedaje po tyle.

vacarius
2026-06-03 13:13:52
Ocena: 0(glosow:2)-+
Lepszy gramm handlu niż kilogram pracy. A zawsze znajdzie się głupi co kupi drożej.

mar_mir
2026-06-04 08:40:34
Ocena: -4(glosow:4)-+
Co za bzdura. Handel to taka sama praca jak każda inna i tak samo ciężka.

metiu6
2026-06-04 16:04:34
Ocena: 1(glosow:1)-+
mar_mir Powiedz to dla Batyra, on też zajmował się handlem, i nie powiedział bym że miał ciężką pracę!!!

mar_mir
2026-06-05 22:00:03
Ocena: -1(glosow:1)-+
Tylko debile mogli dać minusy. Handel to fundament gospodarki i jakaś negatywna postawa wobec handlarzy to zwykły przejaw bycia idiotą.
Cieszmy się z naszych polskich madek, bo te z importu są o kilka klas gorsze, jak widać.
główna
Dodano: 10.06.2018, 13:10:35   przez: byciek2
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 29Skomentuj (45) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.