lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Kogo jeszcze mają utsynywac pracujący?
główna
Dodano: 03.06.2026, 22:12:44   przez: saviola1
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 64  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(6)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
arkpop1
2026-06-04 20:33:49
Ocena: 2(glosow:2)-+
Sędziowie nie odprowadzają składek na ZUS, a emerytury mają całkiem spore.

blade121
2026-06-05 07:54:14
Ocena: 1(glosow:3)-+
Bełkot, który ładnie brzmi - bezdzietni czy Ukraińcy, jeśli pracują, to sami robią na swoje emerytury, w przeciwieństwie do całkiem sporej grupy rolników, górników czy ludzi żyjących z socjalu.

arkpop1
2026-06-04 20:33:49
Ocena: 2(glosow:2)-+
Sędziowie nie odprowadzają składek na ZUS, a emerytury mają całkiem spore.

normablum
2026-06-04 18:35:39
Ocena: 0(glosow:2)-+
...pańszczyzna w swoim rozwoju eskalowała podobnie...a to zawsze działo się rękami katolików....

Slako
2026-06-04 16:28:42
Ocena: 1(glosow:5)-+
Zapomniałeś jeszcze o emeryturach, księży, mundurowych, rolników, górników, polityków, olimpijczyków.

val73
2026-06-03 23:28:21
Ocena: -1(glosow:3)-+
w tym masz rację @vicarius szkoda że smuteczek

vacarius
2026-06-03 23:21:05
Ocena: 1(glosow:3)-+
Polska taka biedna a ma więcej uprzywilejowanych grup niż w Holandii. I dlatego taka biedna.
Kompletnie pijany kierowca Alfy Romeo został zatrzymany przez policjantów.
główna
Dodano: 23.07.2018, 16:36:10   przez: monciaak
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 117Skomentuj (57) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.