lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Nikogo nie aresztowano, nie spalono żadnego samochodu. Nudy.
poczekalnia
Dodano: 03.06.2026, 23:33:00   przez: Norwill1
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 44  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(4)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
baxbany
2026-06-04 08:47:55
Ocena: 2(glosow:4)-+
Raz tylko widziałem, pociąg wypełniony kibolami w Katowicach. Policja ewakuowała ludzi z peronu, prze który ten pociąg jechał. Oczywiście nie zatrzymywał się na peronie. Wszystko leciało z okien tego pociągu co byli wstanie wyrwać z mocowania. Kibol to kulturalny, oczytany człowiek. Zadumany nad swoim jestestwem!

normablum
2026-06-04 19:28:28
Ocena: 0(glosow:0)-+
...najbardziej zachwyceni z euforii kibiców i nadchodzących profitów są działacze piłkarscy tego klubu....

ZephKan
2026-06-04 17:27:02
Ocena: 0(glosow:0)-+
Małpa będzie małpą. Bo w Polsce żaden idiota nie latał po lesie i nie bił się z drugim idiotą tylko dlatego, że obaj mieszkali w 2 różnych miastach i kibicowali 2 różnym klubom.

baxbany
2026-06-04 08:47:55
Ocena: 2(glosow:4)-+
Raz tylko widziałem, pociąg wypełniony kibolami w Katowicach. Policja ewakuowała ludzi z peronu, prze który ten pociąg jechał. Oczywiście nie zatrzymywał się na peronie. Wszystko leciało z okien tego pociągu co byli wstanie wyrwać z mocowania. Kibol to kulturalny, oczytany człowiek. Zadumany nad swoim jestestwem!

ToOtoto
2026-06-04 08:17:16
Ocena: 2(glosow:4)-+
No tak. To też musiał być inny kraj, w którym kibice jadący na mecz pociągami, zachowując się jak małpy demolowali wagony i terroryzowali pasażerów. Nie, to nie mogło być tutaj. Zapomnijmy o tym.😉
Sunia najwyraźniej nie ma najlepszych doświadczeń z ludźmi, jak można tak potraktować psa??
główna
Dodano: 15.06.2018, 17:50:31   przez: adi122002
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 157Skomentuj (46) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.