lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu

Komentarze użytkownika AnonimowyPremier2


Ocena: -1(glosow:1)
Wszystkie rządy od upadku komuny - kradły, marnowały pieniądze, sprzedawały majątek i robiły afery. Trzeba dziadków odsunąć od koryta.

Ocena: 5(glosow:5)
Za malo wujkow i ciotek w zarzadach.

Ocena: 3(glosow:3)
A co z zębami mlecznymi?

Ocena: 0(glosow:10)
A to Białoruś produkuje tych uchodźców? Czemu nikt nie krzyczy do USA ktora rozpieprzyla kraje Afryki pln i bliski Wschód? Wszystkie rządy wysyłały naszych żołnierzy na "misje". Oto efekty.

Ocena: -1(glosow:1)
komentarz usunięty przez użytkownika

Ocena: -3(glosow:3)
Normalnie, po imieniu. Bo nie jestem żadnym z powyższych... Jestem tylko NORMALNYM ateistą...

Ocena: 1(glosow:1)
Lubisz zagadywać do małych dzieci pod blokiem? Bez opieki... telefonu...

Ocena: -2(glosow:6)
A to rosyjscy politycy pozamykali i wyprzedali nam fabryki po 89? To Rosja nam dała kredyty na nowe technologie a potem zrobiła embargo na materiały i produkty? Polska rozwijała się szybciej przed wstapieniem do ue. Bezrobocie zniklo bo bezrobotni wyjechali.

Ocena: -5(glosow:5)
Ruskie napewno zamkną nam fabryki, cukrownie, stocznie i kopalnie. Potem bedziemy skladac przy tasmie, za grosze to co oni wyprodukują. I siedziec na kasie sprzedajac ruskie towary w ruskich sklepach. Postawią pewnie bazy i będą prowokować zachód do napaści na nas zebysmy znienawidzili zachód. Niedaj boże zakażą rolnikom sprzedawać towary na zachód albo płacić za drogi zbudowane z naszych pieniędzy. Potem nas skłucą i przestaniemy pamiętać co to wolność. Nie dajmy sobie tego zabrać!

Ocena: -2(glosow:4)
Daj komuś doroslemu do przeczytania to ci wytłumaczy co napisalem.

Ocena: -2(glosow:4)
To literki łacińskiego alfabetu kolego. Może Napoleon z sali obok albo przy obchodzie rano, pan doktor ci przeczyta.

Ocena: -4(glosow:4)
Rosja proponowała nam budowę 2 nitki ropociagu przez Polskę. Proponowali nam 1mld zl rocznie i polskie firmy by zarobily przy jego budowie. Polska odmówiła! To nas ominęli. Sprawdź. "W internecie nic nie ginie". To "nasze" markety są chińskie? Fast foody, ikea, produkcja aut, złoża? Chiny zwykly handel z nami prowadzą jak ze wszystkimi, a gdyby nie ich produkty to połowa ludzi by ze starymi nokiami chodziła. Dla ue jesteśmy tanią siła roboczą. Nic swojego nie produkujemy. Koncerny zagraniczne płacą podatki w swoich krajach. My z tego mamy najnizsza krajową na kasie, albo przy taśmie. I jeszc

Ocena: -2(glosow:2)
My z tego mamy najnizsza krajową na kasie, albo przy taśmie. I jeszcze im "specialne strefy przemyslowe" robimy. Jesteśmy murzynami Europy

Ocena: 0(glosow:2)
Bez opakowania? A jak sobie wyobrażasz transport np. ryb, cukru, jablek i chleba w jednym pojeździe? Świeżą? Codziennie setki produktow w osobnych tirach...? A moze dziesiatki fabryk i farm od wszystkiego w kazdym miescie? Co rośnie zimą w twojej okolicy? To policz ile dzis w Lublinie zjedzą np rogalikow. Ktos wyjechał, ktos na kacu nie zje i zawieź te x sztuk do innego miasta... zeby sie nie zeschły bez opakowania, bo będziesz musial wyrzucić... A jak tir z chlebem sie rozp... to ktoś pójdzie spać głodny? Ekolog

Ocena: -1(glosow:1)
PiS i PO to ta sama banda. Wsadzają się do więzień nawzajem od lat... Z tego co pamiętam to PiS nie nawoływał do sankcji na kraj, czyli nas! A PO już uchodźców i kary za nich nam proponowalo pare lat temu. 2:0

Ocena: 0(glosow:2)
Pracy nie macie że na schodach siedzicie? Szopke robicie ktora kosztuje a na szpitale kasy brak. Banda k....

Ocena: 0(glosow:4)
Brzydko nazywasz rodziców. Udowodnij że jest inaczej albo kasuj konto

Ocena: -1(glosow:3)
Uprawa - ćwierć mózgu

Ocena: -2(glosow:6)
To zabierz rodzicom dowód. Sami sie nie wybierają.

Ocena: -1(glosow:1)
To byłaby prawda jeśli podatki te byłyby wydawane rzeczy pilne, potrzebne, na rozwój i użytek publiczny. Nie pisał byś tak mając swoją działalność. Tylko grube ryby "stać" na nieplacenie podatków. A do twojej wiadomości- akcyza i vat to polowa dochodu państwa.
<< Pierwsza
< Poprzednia
1

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.

FIREFOX:0