Zaloguj przez FBZaloguj się  lub  Nowe konto
toggle menu
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Komentarze użytkownika polkowski

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2021-02-25 14:14:26
Czyli PIS znowu uratował Trzaskowskiego i lemingrad ?

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:1)
2021-02-24 19:10:46
a co zrobisz z jajkami jak ich nikt nie zje bo nie będzie komu ? To po co komu wtedy kura i jajka jak to już ludzi nie będzie dotyczyło ?

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:1)
2021-02-24 19:06:28
Jestem przeciwny szczepieniom i widzę wiele głupoty i niekonsekwencji rządu ale samych kovidowców umarło 40 kilka tysięcy i drugie tyle bo lekarze nie przyjmują chorych onkologicznych czy kardiologicznych czyli wymarło już spore miasto (ok 100 tys) . Czyli jak się otworzy gastronomię to po kilku miesiącach to kto będzie do nich przychodził na obiad ? Ci co umrą czy ci co się będą bać jedzenia w restauracjach ?

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:2)
2021-02-24 18:58:24
Macica to tylko przechowalnia życia , które rozsiewa mężczyzna . Jajeczko , to zbiór materiału genetycznego do którego uruchomienia klucz ma mężczyzna . To plemnik jako komórka ze zdolnością poruszania się jest nośnikiem życia i to mężczyzna najpierw powinien decydować czy życie ma się dalej rozwijać czy też nie. Czyli macica to miejsce wynajmowane przez mężczyznę u kobiety na zasadzie albo opłaty albo za porozumieniem stron . Hasło "moja macica" w nawiązaniu do sytuacji rozwijającego się w niej życia jest bezprawna.

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -5 (glosow:7)
2020-11-27 09:41:18
Widzę , że was kręci prawo holenderskie . Tam już jest rozszerzona aborcja do 12 roku życia dziecka. A może tamtejsza praworządność ? Kilka lat temu pani Dr Arends dosypała 74letniej pacjentce chorej na demencję środki uspokajające do kawy. Ale w czasie procesu eutanazji kobieta się przebudziła i zaczęła się bronić . Pani dr kazała przytrzymać rodzinie pacjentkę i dokończyła . Pacjentka rzeczywiście wyrażała zgodę na eutanazję ale to ona chciała wybrać czas . Tak wiec w ewidentnym obrazie zabójstwa człowieka sąd nie dopatrzył się winy . Polecam też zwiastun Oczy Diabła .

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -4 (glosow:4)
2020-11-27 09:52:04
Jeszcze jedno , w Holandii wprowadza się prawo utylizacji zwłok ludzkich (części miękkich) na nawóz . Smacznego. Holandia to postępowy kraj , może wprowadzą prawo , że nie pracujesz to idziesz na konserwy . A jak tam podobają się targi dzieci dla homoseksualistów w starej Unii . Można wybrać sobie np. surogatkę , albo kupić od ręki małe dziecko . I jeszcze raz odsyłam do zwiastunu Oczy Diabła - Vegi . Jak tego nie rozumiecie do czego to dąży , to znaczy że wasz poziom to taki jak dziennikarz zapytał dziewczynę : kto wygrał Powstanie Warszawskie , a odpowiedź: Warszawa ?

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:3)
2020-11-27 10:27:05
suchy61 , robisz z siebie idiotę , napisałem "rozszerzona aborcja" jako skrót myślowy bo jest ciągłość decyzji rodziców do możliwości zabójstwa dziecka od poczęcia do 12 roku . Ale przecież Warszawa wygrała powstanie , nieprawdaż suchy61?

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-11-27 13:24:29
trudno się dyskutuje z opornymi na wiedzę . Nawet Jezus miał łatwiej bo jego argumenty ludzie rozumieli . Nie byli tak zakłamani żeby np. nie uważać za człowieka pomylonego mężczyznę podającego się za kobietę . A teraz dla niektórych to norma . Jedyny przywódca światowy wydał walkę z handlem ludźmi w kwietniu 2018 r podpisując stosowną ustawę czyli Trump . O aresztowaniach były tylko wzmianki w mediach , bo handel ludźmi na części lub prostytucję jest równie dochodowy jak narkotyki . Rocznie na świecie sprzedaje się 2,5 miliona ludzi (money).

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:8)
2020-11-02 13:57:54
Już Konstytucja jest be , Rzepliński jest be , Zoll jest be . Argumenty , których lewacy nie macie zamieniliście tylko w prymitywne chamskie wulgaryzmy . Chcecie rewolucji czyli wojny , rozlewu krwi , mordów , gwałtów . Te podburzone dzieci na ulicach to właśnie wasza robota , marksistowskiej ideologii gender zaprzeczającej nawet teorii Darwina . Bo jak homoseksualiści mają kontynuować ewolucję człowieka skoro wtyczka do wtyczki ani gniazdko do gniazdka nie pasują . Czyli odpad ewolucji chce rządzić światem ? Nie interesuje mnie wasze zdanie bo wy nawet własnego zdania nie macie .

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-11-01 09:22:31
komentarz usunięty przez moderatora

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -4 (glosow:4)
2020-11-01 09:10:47
Bardzo dobre , szczególnie gdy kucharz kichnie , a kelner sepleniąc spluje wszystkie dania . A najlepiej jest przy szwedzkim stole z surówkami gdzie nie wiadomo kto zagarnia szczypcami np. kapustę i czy umył po sraniu ręce . Albo picie piwa z niedomytego po jakimś brudasie z zepsutymi zębami kufla czy szklanki . A sztućce czy były myte czy tylko opłukane ?

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 2 (glosow:10)
2020-10-31 09:13:34
Prawdziwi Polscy mają w sercach nacjonalizm pamiętający to co zrobili faszyści za okupacji i komuniści przez 50 lat dlatego bronią kultury polskiej przed lewackimi faszystami . Polski nacjonalizm jest czymś innym niż np. w Niemczech czy Anglii . Wyrósł z 125 letniego okresu rozbiorów i walki o niepodległość , a nie na fali kolonializmu gdzie nacjonaliści uważali się za nadludzi podbitych terenów . Ale jak się jest starym komunistą , wykształciuchem lub gimbazą to skąd można o tym wiedzieć .

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-10-31 08:59:07
Przecież to fejk , nikt nie ma maski

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -4 (glosow:4)
2020-10-26 13:44:42
A co by było gdyby 25 października odbywały się wybory tak jak chciała cała oświecona opozycja i jej wyborcy ? I czyje decyzje były głupie : tych co zablokowali wybory w maju i chcieli na jesieni czy tych co przeforsowali mimo blokowania senatu latem ? Ale przecież głupi nie przyzna się do błędu .

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -3 (glosow:5)
2020-10-26 13:40:12
Maxicoveri , weź się w końcu określ czy jesteś lewakiem , liberałem czy chłopem małorolnym . To jesteś za mordowaniem zwierząt futerkowych i zarzynaniem na żywca krów czy też nie ? Chyba jesteś kobietą kulturowo-społeczną uwięzioną w obrzydliwej dla ciebie powłoce mężczyzny , która sama nie wie co chce .

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-10-26 10:57:31
To chyba przyszłość polskiej agencji kosmicznej gdy władzę przejmie totalna opozycja . Wtedy językiem urzędowym będzie niemiecki .

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -4 (glosow:6)
2020-10-26 10:41:12
A znacie sprawę Noah Wall'ea . Jeśli nie , to zamilknijcie , przeczytajcie o nim i pomyślcie nad swoją niewiedzą i brakiem wiary.

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -3 (glosow:3)
2020-10-26 10:34:24
Niech zapanuje nowoczesność holenderska gdzie rodzina może wydać wyrok śmierci na nestora rodu , przepraszam , może przeprowadzić eutanazję , gdzie lekarz może zadecydować czy leczonego w szpitalu odłączyć od aparatury i pobrać jego narządy , gdzie rodzic może powiedzieć już niedługo dziecku : jak będziesz pyskował to cię poddam eutanazji . Pomijam już skrobanie wzdłuż i w poprzek , jak kto chce i dlaczego to chce . Ale tylko jednego nie można : poddać eutanazji mordercy , bo wszyscy co dokonują eutanazji musieli by być zlikwidowani. To jest nowoczesność: zabijać bezbronnych a chronić zbrodnię

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-10-26 10:53:51
vacarius , ty tego nie zrozumiesz skoro uważasz , że narządy płciowe dwóch kobiet czy dwóch mężczyzn pasują do siebie . Kurcze , teraz zauważyłem , że z nauki musi zniknąć znaczenie "narządy płciowe" bo jest to średniowieczny, zaściankowy , zacofany i katolicki sposób katalogowania ludzi. Po prostu obrzydliwość , prawda lewaki ? Tylko co na wasze teorie powiedziałby Darwin, bo Darwin głosi sprzeczności co do pseudonauki Gender?

polkowski - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -3 (glosow:17)
2020-10-24 10:12:53
Nie obrażaj ćwoku rolników którzy cię karmią . Pomyśl najpierw , poczytaj , ale do kogo ja to w zasadzie piszę , do półgłówka ? To Agrounia z nowym Lepperem , który z podobnymi sobie chce wskoczyć do polityki . Jakim trzeba być debilem żeby obrażać ludzi uczciwych w imię swojej głupoty . To tak jakby patrząc na feministki plujące wulgaryzmami, bo zabroniono aborcji, myśleć że wszystkie kobiety chcą zabijać swoje dzieci a nie rodzić, kochać i wychowywać.
<< Pierwsza
< Poprzednia
1

kawusia facebook hopaj stars

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.