lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu

Komentarze użytkownika PapierowyKrasnal


Ocena: -2(glosow:6)
Takie posty publikowane przez czołowych polityków KO są, delikatnie mówiąc, debilne. Wcale nie pomogą ustabilizować sytuacji w Polsce i wcale nie spowodują, że Duda szybciej podejmie korzystną decyzję w sprawie powołania premiera. Dzisiaj ten Duda jest potrzebny, ma szanse zerwać się ze smyczy i rzeczywiście zrobić coś pożytecznego dla kraju i wcale nie pomaga stawianie go w świetle człowieka niespełna rozumu.

Ocena: -1(glosow:9)
Okej - abstrahując od PiS i jego przewin - jak wygląda rzeczywistość? My Polska sobie coś budujemy na własną rękę a UE przychodzi i mówi, że fajnie byłoby zbudować coś razem ale to co do tej pory zrobiliście to idzie do kosza bo gramy na naszych zasadach? Ma ktoś wiedzę merytoryczną na ten temat?

Ocena: 1(glosow:3)
Żona doradcy Tuska

Ocena: 1(glosow:1)
Podatek od darowizny zapłacicie we właściwym urzędzie skarbowym.

Ocena: 0(glosow:2)
Ośmiorniczki, zegarek Nowaka ... Przez osiem ostatnich lat Polki i Polacy ...

Ocena: 2(glosow:2)
No kuwra!

Ocena: 1(glosow:1)
"Bo nie świecisz dupą na Instagramie" :)

Ocena: 2(glosow:2)
Elektrownia w Ostrołęce to 1 MLD 350 mln

Ocena: 1(glosow:1)
Tunel na zakopiance był wiercony we fliszu karpackim a nie w granicie. Parę cm i betonowanie. Eurotunel w mule? Nie ma takiej opcji. Tam chyba w wapieniu jechali. Miękko było ale wystarczyło żeby co 10cm nie walić kilku ton zbrojonego betonu

Ocena: 0(glosow:0)
Ale po co takie pierdzielenie? Wszystko da się sprawdzić Koszt budowy Eurotunelu to c.a 4,65 mld funtów (po cenach z 1985 roku) t.j ponad 25 mld po dzisiejszym kursie. To daje c.a 0,5 mld pln za km eurotunelu vs niecałe 0,2mld pln za km tunelu na zakopiance. Jak się uwzględni inflację to sądzę, że km tunelu pod kanałem La Manche powinien być c.a 5-10 razy większy niż zakopiańskiego.

Ocena: 1(glosow:1)
""FIFA bardzo jasno określiła, że nałoży sankcje sportowe, jeśli nasi kapitanowie będą nosić te opaski na boisku" — napisano we wspólnym oświadczeniu związków piłkarskich Anglii, Walii, Belgii, Danii, Niemiec, Holandii i Szwajcarii." Wg mnie federacje postąpiły w prządku. Dziwką jest tu FIFA

Ocena: -1(glosow:3)
Kaczyński chyba z czystymi butami to jest na bakier mocno - takiego instytutu nie będzie.

Ocena: 1(glosow:1)
Jak on ją kurde zrobił?

Ocena: 2(glosow:2)
A musztarda? Musztarda nie staniała?

Ocena: 0(glosow:2)
No ja akurat jestem zdania, że węgiel to fatalne źródło energii dla nas. Gaz łupkowy też wątpliwy. Atom - w atomie widzę przyszłość. A tak btw - wiatr jest w miarę stabilnym źródłem, tylko trzeba we właściwym miejscu postawić wiatraki. Rzecz jasna nie da się ogarnąć całego kraju energią z wiatraków ale farmy wiatrowe na Bałtyku są przyzwoitą perspektywą dla Pomorza i okolic

Ocena: -1(glosow:3)
A konkurencja (sensowna) jaką ma masę?

Ocena: -1(glosow:1)
kabestan - ukraiński :)

Ocena: 0(glosow:2)
Jest napisane które. A swoją drogą - temat kontrowersyjny bo z jednej strony WOŚP, fajna akcja, szczytne idee itd itp a z drugiej strony stanowisko właścicieli, którego wydźwięk jest mniej więcej taki "ludzie jadą w góry żeby odciąć się od WSZYSTKIEGO". I jedno i drugie jest w miarę zrozumiałe. Uszanować trzeba i to i to.

Ocena: 12(glosow:16)
Nic. Robienie z niej celebrytki poprzez publikowanie i komentowanie tego co z siebie wypluje jest skrajnie głupie. Ignorowanie i pozwolenie aby znikła w otchłani niebytu to najlepsze co można zrobić. Stara internetowa zasada - don't feed the trolls - wtedy troll umiera :)

Ocena: 3(glosow:5)
Więcej dobrego by zrobił jakby napisał o ile mu wzrosły koszty prowadzenia firmy w związku ze zwiększonymi obciążeniami podatkowymi i wystawił listę towarów, które są objęte obniżką vatu z 5 na 0 z opisem o ile cena spadła - wtedy byłoby widać jak bardzo "pod publiczkę" są robione działania rządu.
<< Pierwsza
< Poprzednia
1

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.

FIREFOX:0