lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu

Komentarze użytkownika silversurfer2003


Ocena: 1(glosow:1)
W jakiej? Chyba w ilu?

Ocena: 1(glosow:1)
Zaraz, zaraz. A to byli jacyś inni kandydaci?

Ocena: 3(glosow:5)
To, że przyd#pasy Kaczyńskiego mało się nie z#srają na jego widok to jeszcze rozumiem. Ale tego, że spora część narodu polskiego jest tak ciemna, nieświadoma, pozbawiona racjonalnego myślenia, popierając Kaczyńskiego i jego świtę to ni ch#ja, nie potrafię tego zrozumieć...

Ocena: 2(glosow:4)
Nie Panie komentujący, nie jestem z PO. Ale mam nadzieję, że powrót Tuska trochę namiesza na polskiej scenie politycznej. Opozycja zamiast się łączyć, skacze sobie do gardeł. W ten sposób nigdy nie pozbędziemy się pisowskiej zarazy.

Ocena: 1(glosow:1)
Mruszczus29 Zgadzam się, oczywiście. Ale gdzie jest ta świeża krew? Gdzie jest ktoś, kto zmobilizuje opozycję, pogoni i osądzi pisowskie ścierwo. Na ten skwaszony, kaczy ryj i jemu podobnych nie mogę już patrzeć. Jeśli znajdzie się ktoś nowy, konkretny, myślący, ze świeżym spojrzeniem i pomysłem na ten cały burdel, możesz być pewien, że będzie miał mój głos...

Ocena: 0(glosow:2)
Komisja? Mamy w Polsce pewnego eksperta...

Ocena: 6(glosow:6)
Przynajmniej można mu bezkarnie łeb upier#olić...

Ocena: 0(glosow:0)
Z tego, co pamiętam, Olimpiada jest okresem pomiędzy Igrzyskami Olimpijskimi.

Ocena: 1(glosow:5)
Zgadzam się z tobą. Ale przeczytaj sobie ten durny przepis. Policja nie wykroczyła poza obszar swoich uprawnień. Policja może zatrzymać kierowcę nawet mimo,że zatrzymanie wiąże się ze złamaniem przepisów drogowych. Później odpowiedzialność ponosi Policjant. Policja musi jedynie zapewnić bezpieczne miejsce do zatrzymania i postoju pojazdu, który jest kontrolowany. Tak jak widać na firmie bezpieczne miejsce jest jak najbardziej. I na tym koniec. Reszta jest skrajną głupotą i narażeniem życia pozostałych kierowców. Co za dureń zezwolił na tego typu kontrolowanie prędkości. Jak najbardziej jeste

Ocena: 2(glosow:4)
Jak najbardziej jestem zanieoznakowanymi radiowozami. Bo głupotę na drogach trzeba tępić. Długa droga przed nami. Ale tego typu kontrolę mogą tylko zwiększyć liczbę zgonów na drogach. I pomijam to, że filmujący może jechał zbyt szybko, może zajął się obserwowaniem całej tej sytuacji. Jego błąd. Ale takich kierowców jest multum. A Policja ma za zadanie zwiększyć bezpieczeństwo na drogach a nie prowokować tak niebezpieczne sytuacje. Ale cóż my możemy wymagać od Policjantów?

Ocena: 5(glosow:17)
Zgodnie z prawem Policja może kontrolować prędkość na drodze szybkiego ruchu, czy autostradzie, zatrzymując przy tym kierowcę, który przekroczył prędkość. Ale moim skromnym zdaniem ten przepis to skrajny debilizm. Jak się jeździ po polskich drogach chyba każdy wie. Ile razy widziałem sytuację, gdzie kilka pojazdów jedzie za sobą z prędkością bliską 200 km/h. Nie popieram, ale tak bywa. Pierwszy kierowca, owszem, jest w stanie jakoś zatrzymać pojazd. Ale reszta? Mimo zachowania bezpiecznej w miarę odległości, no będzie ciężko. Po to są wideorejestratory.

Ocena: 1(glosow:3)
Przepis jest o tyle bez sensu, że mówi tylko o tym, żeby zapewnić bezpieczne miejsce do zatrzymania się. Miejsce, jakby nie patrzeć było. Kit, że linia ciągła. Policjant decyduje o tym. Tylko co z tego? Skoro naraża się bezpieczeństwo pozostałych użytkowników drogi. Ten, kto wymyślił ten przepis moim zdaniem jest półmózgiem a samochodem jeździ od czasu, do czasu po bułki do sklepu na mieście.

Ocena: 1(glosow:1)
Samolot zarejestrowany jest w Polsce. Chyba, że to mało istotne.

Ocena: 1(glosow:1)
Ty tak na poważnie? Przeczytaj zatem może jeszcze raz ten wpis. Nie dotarło? To ja może wytłumaczę. Jest taki kraj, Polska. Niewiedząc dlaczego, w kraju tym, w dalszym ciągu rządzi PiS. Stąd, Polska PiS. I tej właśnie-Polski PiS w tym nie ma. Mam nadzieję, że pomogłem.

Ocena: 1(glosow:1)
Madame? To chyba nadużycie.

Ocena: 1(glosow:5)
Zmarł wybitny aktor. Mieszanie teraz w to polityki jest chyba trochę nie na miejscu...

Ocena: 1(glosow:3)
Może i tak. Z tym, że PiS zdanie Polaków ma w głębokim poważaniu.

Ocena: 0(glosow:0)
Nazwa producenta też ciekawa.

Ocena: 2(glosow:2)
Kto tu się nabija? Ta restauracja istnieje. Restauracja Kamionki w Sosnowcu 😉

Ocena: 2(glosow:4)
Maszyna gwizda, tylko kierowca piz#a
<< Pierwsza
< Poprzednia
1

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.

FIREFOX:0