lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu

Komentarze użytkownika Komentaropredator


Ocena: 0(glosow:0)
dlaczego kobiety są ekstremalnie tępe. jej się to już paliło, a ona dolewała dalej. no kretynka.

Ocena: -1(glosow:1)
ty zawsze taki głupi ?

Ocena: 0(glosow:4)
widziliscie oszoloma kowalskiego? ktory najpierw twierdził że pociągi zimne i siedział w czpace. ale juz na zewnątrz w czapce nie stał i pajacował. tak to jest z Downem Kowalski Januszem/./

Ocena: 2(glosow:6)
te barany nawet pierwotnie napisali UNI a potem dolepili drugie I.

Ocena: 0(glosow:0)
jeszcze w łeb powinno pstryczka dostać

Ocena: 0(glosow:0)
Nie , nie każdy. ja takich zjebów nie mam za znajomych, nie dopieram bezmózgów na znajomych.

Ocena: 3(glosow:11)
ej, pisowcy, zapominacie o sednie sprawy, dalej twierdzicie ze za mrawieckiego było taniej? proste pytanie

Ocena: 2(glosow:2)
przeciez fejk

Ocena: 1(glosow:1)
teskni ci sie za zlodziejstwem pisowców?

Ocena: -1(glosow:1)
debilu. ta ustawa była lewicy

Ocena: 0(glosow:0)
komentarz usunięty przez moderatora

Ocena: 0(glosow:0)
komentarz usunięty przez użytkownika

Ocena: 1(glosow:1)
myślałem że goblin środkowy ma troche oleju, widzocnie wypłynął podczas któregoś nokautu. dwóch po bokach postacie do wykasowania z tego univesum.

Ocena: 0(glosow:0)
mam ten projektor, działa strasznie, nie łapie olstrości i jest ciemny? czy mam uszkodzony czcy one tak mają?

Ocena: 1(glosow:1)
a jaki to ma związek z wandalizmem ?

Ocena: 1(glosow:1)
nie wprowadzaj w błąd. do dymisji podał się szef tego działu newsów, odpowiedzialny za ten dział pasma. żaden dyrektor.

Ocena: 1(glosow:1)
fajne AI

Ocena: 1(glosow:1)
nie bądź taki mądry. poniożej szczegółowa lista członków pis, którzy mioe kradli: - - - - - ...

Ocena: 3(glosow:5)
to jest t idiotk co sobie ręke obtarła a później chodziła i udawała w temblaku że jej urwało łapy. kowalski dzisiaj również darł dupę, że oni mają WYSOKIE standardy.

Ocena: 5(glosow:7)
Po prostu jest to uwaronkawane pokoleniowo. Nie maja te zwierzęta wpajanych cech ludzkich. Przemoc była tam zawsze, jest językiem rozmowy i komunikacji. Ograniczenia kulturowe wypływają z celowych działań. Otumaniony naród, który nie ma żadnych konkluzji.
<< Pierwsza
< Poprzednia
1

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.