lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Komentarze użytkownika BillyButcher

BillyButcher
2021-05-18 16:01:58
Pokaż absurd
Ocena: 0(glosow:0)
Dlaczego byle kim? To tylko Logika płynąca z przeczytanej księgi. Wyobraź sobie że jesteś Józefem, przychodzi do Ciebie Twoja kobieta i oznajmia że ma w sobie dziecię ale nie współżyła z innym (z tobą na pewno ).... Ty wierzysz w to... Mówisz innym że jej wierzysz, Wychowujesz... Wszędzie słyszysz aplauz, ludzie płaczą, dają lajki, jesteś cool.............. Kurtyna.

BillyButcher
2021-05-15 12:37:31
Pokaż absurd
Ocena: 0(glosow:0)
Wielkiro1 piszesz że ten kraj jest Mój i Twój i również Kaczyńskiego a masz pretensje do suchego że odpisuje na Twoje posty. Otóż internet jest dla wszystkich i jak coś piszesz to każdy może sobie na Twoje opinie odpowiedzieć swoją opinią. Internet jest Twój i Mój i także Suchego. Pozdro, pamiętaj że jutro niedziela, msza etc

BillyButcher
2021-05-15 08:53:48
Pokaż absurd
Ocena: 0(glosow:0)
Jprdl. Prak lewak, co się z wami porobiło ludzie. Zwykły mem dla Beki i już podteksty "ty prawaku , ty lewaku" . A dla ścisłości bardziej podejrzewalbym Panie Piotrku że tego mema stworzył (idąc Pana tokiem myślenia poprzez wyrażenie "se") właśnie jakiś prawak. Gdyż w większości to prawakom na bakier z wykształceniem. ciesz się memem albo go zlej i szukaj następnego.

BillyButcher
2021-05-11 08:32:40
Pokaż absurd
Ocena: 0(glosow:2)
Dokładnie cz0pek... Też podziwiam naiwność ludzi którzy wierzą w to że będą jakieś procesy. Heh.

BillyButcher
2021-04-25 16:30:01
Pokaż absurd
Ocena: 0(glosow:0)
A jeszcze inni chcieli w 2015 roku postawić przed Trybunałem Stanu niejakiego Zbysia Zero. Ale niestety Pan Radzio, Pani Ewa i 7innych polityków PO nie trafiło na głosowanie... Brakło 5 głosów ,Heh. Zabłądzili? Ja nie wiem kto głosuje za PO i PiS ale na pewno Ci ludzie mają syndrom sztokholmski, albo jakieś masochistyczne pragnienia, bo naiwność to nie jest na pewno a głupotą tego nie nazwę.

BillyButcher
2021-04-25 16:17:15
Pokaż absurd
Ocena: 5(glosow:5)
Szanuj bliźniego swego jak siebie samego...no chyba że bliźni jest homoseksualistą, albo ma inny kolor skóry, albo wierzy w coś innego, albo nie wierzy w ogóle, albo "nie jest z nami" - typowe myślenie polskiego pisokatola. No bo inni to nie są "bliźni". ***** ***

BillyButcher
2021-04-25 16:43:13
Pokaż absurd
Ocena: 6(glosow:6)
Jesteśmy bardziej katoliccy niż Watykan. Matka bosa jest Polką, jej syn nigdy nie był żydem, nawet plac sw. Piotra jest wzorowany na ten z Lichenia, a słowa ewangelii z korony internetowej pewnej największej figury (no bo musi być największą) płynie na całe woj. lubuskie jeśli nie dalej.mssz rację Stefan. Jesteśmy ostoją, tego nawet nie trzeba pisać. To widać.

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.