lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Komentarze użytkownika Watykan_to_okupant

Ocena: 2(glosow:2)
Każdy, kto skazuje swoje dzieci na bycie w watykańskiej sekcie powinien być poddawny przymusowej sterylizacji, żeby już się nie rozmnażał...

Ocena: 5(glosow:7)
Każdy, kto skazuje swoje dzieci na bycie w watykańskiej sekcie powinien być poddawny przymusowej sterylizacji, żeby już się nie rozmnażał...

Ocena: -1(glosow:3)
Bibi1212 Kościół Katolicki to pedofilska sekta. Każdy kto tam posyła dzieci powinien być z marszu pozbawiony praw rodzicielskich i poddany przymusowej sterylizacji. Niebwiem jakim cudem takie coś jak kościół katolicki działa jeszcze legalnie? Może cud za wstawiennictwem św. Jana Pawła II?

Ocena: 3(glosow:5)
Wykładowca Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie- kolejnej obok KULu "kuźni "polskich" elit intelektualnych". A Uniwersytet w Pampelunie to uczelnia założona przez sektę Opus Dei i ich zboczonego twórcę, św. Josemarię Escrivę de Balaguera. Niezłego wykolejeńca. Nie aż takiego jak Marcial Degollado (ten od "Legionistów Chrystusa"), ale też mocno po**********go.

Ocena: 1(glosow:5)
"nie chcą wpuścić w sandałach i krótkich spodenkach" Do takich szkół powinni wpuszczać raczej tylko w białych kaftanach. Przynajmniej braciszków i ojczulków, którzy je prowadzą.

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.