lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu

Komentarze użytkownika ElektrycznyKotek


Ocena: 0(glosow:0)
Kuwra! Przed każdym kościołem w niedzielę stoją ministranci z prasą katolicką. W każde święto parafialne są stragany przed kościołami. Dewocjonalia, medaliki, krzyżyki itd. też sprzedaje się w niedzielę i święta w kościołach. Tylko jak pracująca non stop rodzina chce sobie zrobić zakupy w niedzielę to grzech! Dobrze, że ludzie mądrzeja i coraz rzadziej włączają swoje dzieci w tę sektę...

Ocena: 0(glosow:0)
To, że KUL jest kuźnią katolickich debili jest faktem powszechnie znanym. Bardziej zastanawia mnie dlaczego bynajmniej niewyznaniowa szkoła języków obcych, jaką jest Britam w G-cach zatrudnia takiego wała od "mistyków z XIV wieku"? On by się bardziej nadawał do zatrudnienia na wydziale psychiatrii Uniwersytetu Medycznego, jako materiał do badań dla przyszłych lekarzy od czubków (tak jak mistycy z XIV wieku, którymi się zajmuje)...

Ocena: 0(glosow:0)
Ja podbijam komentarz wcześniej. Katolicki motłoch jest zbyt tępy, żeby to zrozumieć. Oni mają problem z przeczytaniem dwóch linijek z dokumentów ich własnego kościoła, a co dopiero takiego dłuższego tekstu.

Ocena: 0(glosow:0)
Nie życzy, bo nie żyje

Ocena: 1(glosow:1)
Ja tej chorobie watykańskiej w Polsce daję jeszcze 20 góra 30 lat. Potem zostanie tylko niemiłe wspomnienie...

Ocena: 1(glosow:1)
Można pisać na adres tej szkoły, ciekawe czy szefostwo i klienci wiedzą czym para się ich lektor po godzinach...

Ocena: 0(glosow:0)
komentarz usunięty przez użytkownika

Ocena: 3(glosow:3)
Takie grudki na mordzie faktycznie kojarzą się z syfilisem tudzież z innymi chorobami wenerycznymi. Mnie na sam widok ogarnia obrzydzenie.

Ocena: 2(glosow:2)
borekpp jestes głupi czy tylko udajesz? Ilu znasz ludzi, którzy wstąpili do tej sekty nie będąc zmuszonymi przez swoich rodziców, gdy byli niemowlakami? Bo ja przyznam szczerze ani jednego takiego człowieka nie znam.

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.