lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu

Komentarze użytkownika VolksdeutschNaHulajnodze


Ocena: -5(glosow:13)
Aha POPIS w strachu. Tego już nikt nie zatrzyma. Na jesieni POkraki zaczniecie się przymilać i prosić o koalicję. Teraz wraz z PISem plujecie ale na jesieni będziecie na kolanach.

Ocena: 0(glosow:0)
Nie bardzo, bo w pierwszych ławkach klęczą pisiory wraz z POwskim elementem. Nawet ten wasz ryży kuglarz herszt ołtarzyk sobie w domu zrobił i w gazecie jego zdjęcie wraz ze swoją komiczną rodzinką opublikował.

Ocena: -2(glosow:18)
Tuskoidy wstydzą się napisać wprost że będą głosowały na PO :) Tuskoidy macie rację to obciach :)

Ocena: -1(glosow:7)
Rude dzieci po "skleszczeniu" z psem? Ale ty tego Tuska nienawidzisz.

Ocena: 0(glosow:0)
komentarz usunięty przez użytkownika

Ocena: 0(glosow:2)
Strażak nie pastw się już nad tym półgłówkiem, ale faktycznie dał się zrobić jak dziecko, chociaż z drugiej strony co to za radość strollować imbecyla? Przecież on ma IQ kulki mozzarelli i to jeszcze przeterminowanej.

Ocena: -1(glosow:3)
Ten jego wolny zawód to taki sam zawód jak jego matki. Dlatego go nie ma w nocy, chyba że akurat pada deszcz pod latarnią. A tak serio przecież to jest bezrobotna puyzda w rurkach. Zwlecze się śmierdziel z brudnego barłogu około 10 i wali tymi krzywymi trzęsącymi się paluchami w klawiaturę liżąc ryże jaja swojego fuhrera i plując na każdego kto nie kocha ryżego kolaboranta.Przygłup nie ma żadnego solidnego wykształcenia więc jedyne co może to wylewać frustracje w necie i hejtować. W życiu jest pomiatany i wyśmiewany.Przecież jego nawet lokalne struktury PO nie chciały bo to taki cymbał jest.

Ocena: -1(glosow:1)
Myślisz że temu imbecylowi płacą za to trollowanie na żenującym poziomie? Przecież na kilometr widać że to jest jakaś łajza spod Grójca koczująca w jakiejś zapluskwionej norze w Warszawie. Jest bez pracy dlatego za wszelką cenę chce zwrócić uwagę na siebie, żeby go przyjęli do jakiegoś soku z buraka czy czegoś takiego. W realu szmacisko jest poniewierane i kopane dlatego myśli że jak na ultralewackim portalu będzie nonstop wymiotować to zmieni to jego nędzne życie.Kretyn liże tu namiętnie dupę tuskowi i myśli że wszyscy to pisiory. Ja głosuję na Konfederację ale mimo to imbecyl myśli że jestem

Ocena: -1(glosow:1)
pisiorem bo mam nick obrażający jego ryżego bożka. Ten portalik to jest dla niego całe życie, jest bez pracy bez znajomych, bez pieniędzy, bez wykształcenia jedyne co ma to ten portalik. Dlatego tak jak wspomniałeś największą traumą dla niego jest to jak ktoś mu te jego rzygowiny zminusuje, chociaż sam lata i robi to samo nawet w zupełnie niepolitycznych postach bo kogoś nie lubi. Duże głupie biedne dziecko bez perspektyw i przyszłości.

Ocena: 1(glosow:1)
13 lat, żeby być bezrobotnym imbecylem na wiocha pl? to co trzeba robić przez te 13 lat pić i ćpać? Nie masz żadnego zawodu bo gdybyś go miał to byś się nie wstydził napisać co to jest, podobnie jak ze szkołą, którą skończyłeś. Nie masz ani zawodu ani wyższego wykształcenia. Za to masz móżdżek 6 latka skoro myślisz, że sprowokuje kogoś na plucie na kaczora bo on po lizaniu dupy tuska nagle na niego na pokaz napluł. Napiszę ci tylko tak kaczyński jest socjalistą wręcz komunistą rozwalił doszczętnie gospodarkę, natomiast tusk jest dokładnie taki sam tylko dodatkowo to kolaborant i zdrajca.

Ocena: 1(glosow:1)
Ja głosuję na Konfederację, ty natomiast oczywiście podobnie jak z zawodem i szkołą nie napiszesz na kogo głosujesz a i tak wiemy że na PO (teraz pewnie w swoim prymitywnym móżdżku rozkminisz, że też na Konfederację bo jednak publicznie wstyd się do tuska przyznać buahahaha) Konfederacja jest jeszcze bardziej gnojona przez PIS niż przez PO więc się nie zdziwię jak PO za jakieś 8 lat będzie chciało koalicji z PIS przeciwko Konfederacji i wtedy będziesz całował po dupie PIS jak teraz całujesz tuska.

Ocena: 0(glosow:4)
Ta wódka pochodzi z galaktyki Kurwix.

Ocena: 0(glosow:2)
Gdyby tak było jak w tej historii z twoją mamusią, którą nam wyżej opisałeś to musielibyśmy być rodzonymi braćmi, ale ja nie mam rodzeństwa, tym bardziej upośledzonego brata. A co masz przygłupie przywieziony tutaj na ruskim czołgu 17 września 1939 roku do Podkarpacia? Nie, nie jestem z Podkarpacia jestem ze Śląska. Ale widzę, że ty masz kompleksy związane z pochodzeniem, ruskie przybłędy tak już mają. Swoją drogą ładnie cię wytresowałem, nawet lepiej niż lokalny herszt młodzieżówki PO, łazisz za każdym moim wątkiem minusujesz i kretyńsko komentujesz. Aport pysdo w rurkach.

Ocena: -1(glosow:1)
No to co pyzdo w rurkach jakoś się nie chcesz pochwalić skąd jesteś. Ale widząc twoje kompleksy co do pochodzenia i wykształcenia to idę o zakład że ty jesteś ordynarny słoik spod Grójca po jakiejś wyższej prywatnej szkółce owijania wełny w bawełnę jakiś Kosiński Kobyliński czy jakieś inne badziewie dla nieuków, chociaż o wiele bardziej prawdopodobne że twoja edukacja zakończyła się na niezdanej giertychowej maturze. I pozdrów swoją matkę :)

Ocena: 0(glosow:2)
To długo ci ta europeistyka na koziamińskim zajęła farmazonie spod Grajewa. Nie masz żadnego wykształcenia bo byś wiedział ile trwają studia w Polsce. Politechnika 5 lat. Medycyna trwa 6 lat bez specjalizacji. Mój ojciec jest lekarzem, jeszcze nie wrócił z pracy bo operuje (i tak jest prawie codziennie) a ty pracujesz tylko 20 godzin tygodniowo. Tyle godzin tygodniowo to on poświęca studentom. Pozdrów mamusię.

Ocena: 0(glosow:2)
Ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Ojciec jest wykładowcą, chirurgiem w szpitalu klinicznym i prowadzi również swoją praktykę. A operacje onkologiczne często się kończą dużo później niż o 20stej. Ty nawet salowym śmieciu nie jesteś z taka "kulturą" i językiem. Gdyby mi nie było wstyd to bym pokazał te twoje wpisy chrzestnemu,który jest członkiem NSLu przy NIL. Ciekawe co by powiedział o "rzekomym lekarzu" uzurpatorze i oszuście. Twój język, poziom oraz brak wiedzy zdradza, że jesteś prosty cham z chamów bez matury. Przecież ty twierdzisz, że $101,109 to więcej niż $234,317 imbecyl

Ocena: -3(glosow:7)
Idol tuskoidów :) koalicjant pisiorów, który brunatną koszulę zamienił na tęczową i poskakał pod sądem a nawet w nim zemdlał żeby go nie zamykali. Tuskoidy tak na niego pluły a wystarczyło tylko zmienić koszulę i zadeklarować wiernopoddańczość tuskowi, aby wszechpolak mocarny stał się dla nich bohaterem. Tylko nieograniczony głupota ludzi tak prymitywnych i głupich jak wyznawcy tuska (oczywiście części oprócz koniunkturalistów), pozwala na funkcjonowanie ludzi tak cynicznych jak ten wyżej.

Ocena: 0(glosow:16)
Tuskoidy jeszcze przypełźniecie na kolanach jak do Pawlaka z PSLu błagając o koalicję.

Ocena: 1(glosow:7)
"mamontzen się ciebie podoba?" To jedno zdanie mówi dobitnie o tym, że jesteś bardzo dobrze wykształconym człowiekiem. Kiedy wy ruskie przybłędy nauczycie się wreszcie prawidłowo posługiwać językiem polskim? A najśmieszniejsze, że analfabeta taki jak ty, nie potrafiący napisać jednego zdania po polsku poprawnie, czyni jakieś aluzje na temat "skończenia szkoły" :)

Ocena: 0(glosow:2)
Politechnika Śląska w Gliwicach Inżynieria Produkcji, Delft University of Technology MSc Management of Technology, 2 letnie stypendium The University of Tokyo Department of Mechanical Engineering, a tera ty się pochwal swoja europeistyką albo jakimś innym badziewiem na jakiejś wyższej prywatnej szkółce robienia hałasu w Parzymiechach Dolnych, chociaż myślę że ty nawet z giertychową maturą miałeś problem.
<< Pierwsza
< Poprzednia
1

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.

FIREFOX:0