Komentarze użytkownika sebekm7

Wieśniak
sebekm7
2013-04-19 19:53:07
Pokaż absurdOcena: 0(glosow:0)
komentarz usunięty przez moderatora

Wieśniak
sebekm7
2013-04-19 19:52:00
Pokaż absurdOcena: 0(glosow:0)
komentarz usunięty przez użytkownika

Wieśniak
sebekm7
2013-04-19 19:50:58
Pokaż absurdOcena: 0(glosow:0)
komentarz usunięty przez moderatora

Wieśniak
sebekm7
2013-04-19 19:19:50
Pokaż absurdOcena: -5(glosow:5)
policjankta która rucha aresztowanych, ma suczy ryj, widać że i w piździe i w eyju miała już nie jedną pałkę, również policyjną,jest tak skurwiona że zrobi wszystko o co poprosicie, najchętniej by chciała żebyście wszyscy jej cipsko przeruchali, poznań może być dumny z takiej dziwki, co się puszcza z każdym wszędzie, nie ważne czy nastolatek czy stary dziad byle przepchać jej norę, która jest tak rozjechana że pewnie już nic nie czuje jak ktoś ją rucha, pewnie już ma niejednego syfa i roznosi na tych co korzystają z jej psiej usług, głupia tempa pinda

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.