Zaloguj przez FBZaloguj się  lub  Nowe konto
toggle menu
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Komentarze użytkownika rogslaw

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:3)
2020-10-26 17:15:43
Skuteczność porównywalna z metodami proponowanymi przez WHO

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -5 (glosow:5)
2020-10-26 12:08:39
A czy ktoś wie ile statystycznie rocznie wykrywanych jest dzieci w takim stanie że nie mają mózgu. Bo jeżeli chodzi o stan zdrowia to najczęściej są to takie jednostki chorobowe jak: trisomia 21, 13 i 18

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -3 (glosow:3)
2020-10-26 12:29:00
Ale możesz odpowiedzieć na pytanie? Czy wolisz być uznawany z GŁUPIEGO co tylko potrafi obrażać, a nic z sensem nie jest w stanie napisać?

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -2 (glosow:2)
2020-10-26 13:27:35
Ja rozmawiam tylko z osobami co mają jakąś wiedzę (chociaż na poziomie podstawowym). Więc jeżeli nie masz wiedzy ile takich chorób (płodów bez mózgu) rocznie jest stwierdzanych to zamilcz! albo zwyzywaj mnie od kundli i idź stad!i nigdy nie wracaj!

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-10-26 13:35:20
@ojcze dyrektorze. Ja odnoszę się tylko do tego stenogramu z rozmowy z obrazka gdzie pada pytanie odnośnie PŁODU BEZ MÓZGU! Więc się pytam wszystkich pełomatołków czy wiedzą czy i w ogóle ile jest takich w Polsce przypadków. Bo być może pytanie jest czysto hipotetyczne bo nie ma takich przypadków medycznych. Ale jak chcesz pogadać to wyobraź sobie sytuacje, że narodzone już dziecko np w wyniku wypadku lub jakiejś choroby staje się "roślinką" - bez kontaktu. Można by rzec "bez mózgu". Co by ojciec dyrektor powiedział takiej matce?

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-10-26 14:06:32
@ ojcze. Sprawa możliwości zabijania kogokolwiek z uwagi na stan zdrowia to nie sprawa naszego człowieczeństwa a nie religii. Skoro możemy dać matce wybór czy chce zabić dziecko z trisomię 21 to możemy również dać jej wybór czy chce zabić dziecko które ma wadę serca, czy jedną krótszą kończynę od drugiej. No chyba że są lepsze choroby lub gorsze? Suchy nie wiem co ty chłopie piszesz. Pisz konkretnie o co Ci chodzi bo jedyne co napisałem (jeżeli chodzi o dane) to to jakie najczęściej są choroby dzieci zabitych w Polsce. Dane MZ.

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-10-26 15:43:52
Suchy. Cały czas powtarzam Ci że nie nadajesz się na partnera do rozmowy ponieważ nie masz zupełnie podstawowej wiedzy. Zupełnie podstawowej. Np piszesz tutaj ze ŻADNA KOBIETA NIE CHCE ROBIĆ ABORCJI Z UWAGI NA ZESPÓŁ DOWNA. Natomiast statystyki rozpoznań lekarzy mówią że najczęstszą przyczyną w Polsce dokonania aborcji jest właśnie ZESPÓŁ DOWNA. Pytam się więc na jakiej podstawie Ty masz "swoje zdanie". Przecież nie możesz mieć swojego zdania nie znając podstawowych faktów i nie mając rozeznania w sytuacji. Ty musisz mieć czyjeś zdanie. Wiec powtarzam po raz kolejny. Wyłącz TVN!

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-10-26 15:57:37
@psycho. Odpowiadam. Ma to ogromne znaczenie. Po Pani "celebrytka" nie zadała pytania "co by Pan powiedział kobiecie, która ma w brzuchu dziecko z zespołem downa" - których to przypadków wg danych MZ jest najwięcej tylko akurat BEZ MÓZGU. Dlaczego akurat z taką chorobą? Logika by podpowiadała użyć "najczęstszego" przypadku do takich rozważań...

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-10-26 17:03:40
@psychol. Jak Cię nie obchodzi to po co tutaj komentujesz. Chyba potrafisz przeczytać co jest napisane na wstawionym obrazku? Najpierw napisz mi ile jest takich przypadków bo może nie być ŻADNEGO! Niestety pecha mają również rodzice i dzieci cierpiące na rzadkie choroby-ciągle brak programu leczenia takich przypadków. Celebryci nic o tym nie mówią. Co powiedzą dzieci i rodzice cierpiące na inne choroby, nie leczone w Polsce i nie refundowane przez NFZ, którzy żebrzą o pieniądze od ludzi na leczenie za granicą. Ty i inni pełomatoły nie myślicie o taki dzieciach. Chcecie za to inne zabijać

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:1)
2020-10-26 17:12:59
suchy. Przestań. Przestań. Nie można być chyba takim KRETYNEM żeby nie wbić sobie w google i nie poszukać na "w miarę wiarygodnych stronach". Daj spokój. To też wszyscy (oprócz Ciebie) wiedzą. Nikt temu nie zaprzecza. Zwolennicy aborcji też temu nie zaprzeczają (jeszcze raz -oprócz ciebie). Dlatego Ci pisałem że jesteś NAJGŁUPSZY ze wszystkich! Zapytaj się kogokolwiek. Serio. Tylko Ty jeden tego nie wiesz. To wiedza powszechna wynikająca z kwalifikacji przez lekarzy. Nie polityka czy kogokolwiek innego. Te dane są w papierach medycznych GŁĄBIE!

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:1)
2020-10-26 17:41:30
A co powiesz matce, która po urodzeniu dowie się że dziecko ma chorobę genetyczną lub inne schorzenie i że umrze albo będzie bez kontaktu. Może takie urodzone dziecko też zabić (a sorry to nie brzmi dobrze - napiszmy eutanazji eugenicznej). Czym się rożni zabicie dziecka nienarodzonego od już narodzonego? A że jedno nazwiemy PŁODEM żeby nie mieć wyrzutów sumienia? To może te urodzone np do czasu usamodzielnienia nazwijmy tez jakoś np NOWOPŁÓD. Brzmi całkiem całkiem

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-10-26 19:28:44
@Ojcze. Zgadzam się że Państwo w niewystarczający sposób zajmuje się chorymi zarówno dziećmi jak i dorosłymi. Jest w tej kwestii wiele do zrobienia ale czy wg Ciebie to wystarczający powód żeby chore dzieci zabijać bo jak tak to zabijajmy też dorosłych chorych bo tymi państwo też nie zajmuje się tak jak powinno. Też jestem zdania żeby tylko "mocno" chorych zabijać skoro ZD to "mocna" choroba. A jeżeli chodzi o gwałty to statystycznie jest to 1 przypadek na rok. @suchy. Ludzką rzeczą jest czegoś nie wiedzieć. Ale tylko KRETYNI jak poznają fakty nie zmieniają zdania. Dzisiaj dowiedziałeś się że

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-10-26 19:37:04
@psychol. Odpowiadam na Twoje pytanie co bym powiedział matce której dziecko ma ciężka wadę. Powiedziałbym to samo co matce ktora rodzi martwe dziecko, to samo co matce której dziecko rodzi się rośliną, której dziecko w czasie życia ciężko i nieuleczalnie ginie, to samo której dziecko wpada do studni czy pod koła ciągnika którego dziadek kieruje. Co mam powiedzieć. Nie wiem dlaczego jedne dzieci są chore już w okresie płodowym, inne rodzą się martwe, a jeszcze inne chorują po urodzeniu. Nie wiem co można powiedzieć i dlaczego tak jest ze jedne dzieci są zdrowe, ładne i mądre, a inne tylko mądr

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:4)
2020-10-24 09:35:29
A podobno Nowak jakieś miliony trzymał po szafach? Mały krętacz znowu podobno dom w dobrej lokalizacji kupował na słupa. A dwóch miedzianych chłopaków (ojciec i syn) wiedzieli że bursztyn i złoto to jest LIPA. Ale nie powiedzieli nikomu... Drugi Sławek wywalił prezesa NFZ bo nie podpisał umowy z tymi co trzeba.

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -2 (glosow:4)
2020-10-23 21:36:44
Czyli rozumiem że np samotnej wdowie z dwójką małych dzieci by się nic nie należało bo nie pracuje bo nie ma z kim zostawić dzieci albo woli sama je wychowywać. Tak?

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-10-24 16:34:49
Zamiast pisać jakbyś był kretynem czy nie lepiej odpowiedzieć na pytania wprost. Nie nie należy się jej kasa bo nie pracuje. Jak chce 500+ to niech idzie do PRACY!

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:1)
2020-10-24 19:46:02
Czyli chcesz napisać w ustawie żeby anonim o nicku rogslaw nie dostał? Przecież to głupie. Albo piszesz o rodzicach pijakach którym się nie chce pracować a co jeżeli tylko jedno z nich piję a drugie nie pracuje bo zajmuje się dziećmi i domem. Albo oboje nie pracują ale są abstynentami. Zastanów się kto jest głupi bo na tym obrazku jest napisane "tylko dla pracujących". Więc jeżeli samotna matka nie pracuje to jest niepracujaca kumasz. Za trudne. A teraz wysil umysł i zapodaj jak mógłby brzec taki zapis w ustawie. No do dzieła

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:1)
2020-10-24 20:43:09
Jejciu. Jaka z ciebie żółć wyłazi. Pewnie odreagowujesz życiowe porażki. Co firma kiepsko przedzie, a żona udziela się koledze z pracy?

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:1)
2020-10-25 08:44:51
Suchy pomyśl chłopie. Najpierw twierdziłeś że PRZEKUPILI mnie 500+,teraz że jestem stary i samotny. Przecież to się kupy nie trzyma. Jak stary samotny dziad może żyć z socjalu. No jak? Odpowiadaj.

rogslaw - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:11)
2020-10-23 15:10:43
A mnie się wydaje że ta Pani to zwykły PEŁOMATOŁ. Bo sprawa epidemii wszystkich obchodzi jednakowo niezależnie od preferencji politycznych bo większość ludzi się obawia albo o swoje życie albo o życie bliskich. Sprawa Giertych chyba nikogo nie obchodzi oprócz pełomatołów bo większość ludzi odróżnia politykę od przestępstw i przestępców których trzeba ścigać. A 500+ biorą wszyscy nie tylko głosujący na PIS (chyba że ktoś zna kogoś kto sam z siebie zrezygnował?) i to też jest jakiś element stabilizacji finansowej dla tych do sytuacja odpija się na dochodach.
<< Pierwsza
< Poprzednia
1

kawusia facebook hopaj stars

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.