Ukryj komentarze(11)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Master
vacarius
2026-03-08 04:39:30
Ocena: 2(glosow:4)-+
Chciałby prawaki znów nas raczyć za nasze obowiązkowe abonanenty tępą prawacką propaganda?
akuszer
2026-03-08 08:38:44
Ocena: 1(glosow:3)-+
Macierewicz też powróci na szefa MON a Obajtek Orlenu ?xd
ZeigeistHisStory
2026-03-08 08:07:13
Ocena: -6(glosow:8)-+
Spokojnie. Do kolejnych wyborów już nie będzie TVP. Skoro premier obiecał, że zlikwiduje, to zlikwiduje. Nie trzeba mu co kadencję przypominać. Czy pan Tusk kiedykolwiek nas okłamał? 😉
ZeigeistHisStory
2026-03-08 09:57:11
Ocena: -1(glosow:3)-+
Niegrzecznie jest odpowiadać pytaniem na pytanie. Może dlatego twoje komentarze są usuwane. 😁
Bekaj
2026-03-08 10:21:06
Ocena: -1(glosow:1)-+
Być może, ale odpowiedziałem. Pisałem, że czym innym jest nie realizować jakiś obietnic, a czym innym realizować zupełnie co innego, niż się obiecywało. Co do pierwszego, tak nie zrealizował wszystkiego, ale kto przejmując ponad 8 lat temu władzę mówił o uczciwości, transparentności i że nie idzie po pieniądze? I ile nakradli? Do tej pory coś wypada i trzeba się chować po ościennych krajach. A co Tusk ukradł, jak mu przez te 8 lat szukając 24 na dobę nic nie znaleźli i sam stawił się na przesłuchanie, pomimo posiadania immunitetu. Nie ukrywał się, nie miałczał, że jest nagonka.
Mogło też być ostatnie! Takie rzeczy tylko w Tanzanii.
główna
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.




