Albo są zamieszki na ulicach, albo do kogoś strzelają. Kiedy u nas?
Ukryj komentarze(4)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
henryk
2025-06-15 05:12:39
Ocena: 1(glosow:3)-+
Polacy wolą używać białą broń,i jak to nazwał debil z pałacu, potarmosic się jak niedźwiadki.
Bekaj
2025-06-15 09:45:30
Ocena: -1(glosow:1)-+
A wiesz, że znaleźli u tego zamachowcy całą listę dalszych celów, bo już wówczas strzelał do jeszcze jednego demokraty. I na tej liście byli sami Demokraci. Taki przypadek. Planował zamachy na uczestników antytrampkowego ruchu No Kings. Taka informacja jest na temat zamachowcy. I nie ma co wplątywać w to trampka.
logigrex
2025-06-15 08:09:28
Ocena: -1(glosow:3)-+
Tak dla wyjasnienia wstawiajacy "BEKAJ" czy ktos wie kto byl ofiara a kto byl strzelajacym i dlaczego? Otoz zastrzelona senatorke(Democrat) z Minnesota, ktora glosowala przeciwko darmowej opiece zdrowotnej dla nilegalnych emigrantow a strzelajacy ma powiazania z gubernatorem Tim Waltz(Democrat), ktory jak zapewno wiecie przegral wybory prezydeckie z Harrris. Mieszanie Trumpa do tego wszystkiego nie ma zadnego sensu i pokazuje tylko prostactwo i komletna ignorancje faktow. Wbrew pozorom lewactwo nie jest tak swiete i dobroczynne jak siebie przedstawiaja.
główna

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.