Zaloguj przez FBZaloguj się  lub  Nowe konto
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Komentarze użytkownika Namiestnik_SS

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 3 (glosow:5)
2021-03-06 23:36:12
Jak Kaczyński kopnie w kalendarz to się dopiero zacznie kocioł. Walka o władze w PiS i ogólnie na pseudo prawicy. Nic nie jest gotowe na przejęcie władzy przez kogoś innego, a najmniej przygotowani są Ci, co do tej władzy najgłośniej aspirują- opozycja. Jak odejdzie Kaczor, szarpane wewnętrzną walką PiS odejdzie, a wróci KOD-PO-KO w koalicji z Lewicą.

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:1)
2021-02-10 21:29:04
Genno_Laskolnyk Czy na arce również były wieloryby wraz z rekinami?

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2021-02-11 20:10:40
Być może źle to interpretujemy, może - "ich wraz z ziemią" oznacza wraz z lądem. Czyli nie zwierzęta morskie, a "pod niebem" może oznaczać nie te żyjące "pod wodą".

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2021-01-24 11:38:16
Z Sainem to ciekawa sprawa. Gawedź ma bekę, rozmywając stratę 70mln, tworząc masę durnych memów. W sumie dobrze się stało, no jest zabawnie w sumie. PiS ma kozła ofiarnego i czyste ręce bo mało się mówi, że to PiS stracił 70MLN. Ktoś tu wierzy, że to była w pełni suwerenna decyzja Sasina? PiS stracił i w sumie luzik, beka z Sasnina. Jedziemy dalej...

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -2 (glosow:10)
2020-11-25 22:16:29
O ile zaostrzeni prawa aborcyjnego było by błędem to całkowita aborcja jest rzeczą równie nie do przyjęcia. Dziecko samoistnie nie znajdzie się w macicy. Pojawienie się dziecka, jest konsekwencją czyiś działań- Ojca i Matki. Te kobiety zachowują się jakby w Polsce wprowadzono obowiązkowe zajście w ciąże w wieku 18 lat i przeciw temu się buntują. Ciągle powtarzane jest, że kobieta chce mieć wybór, ale już został on dokonany, a ciąża jest tego konsekwencją.

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:2)
2020-11-26 17:01:18
gruzawik@ wpierw mamy zygote i to jest już osobny byt z osobnym DNA = życie. Płodem okreslamy dopiero od 9 tygodnia. Każdy człowiek przeszedł wszystkie te poziomu rozwoju. Czy da się zabić płód? Czy kobieta w ciąży spodziewa się dziecka? Czy może mówimy, że nosi płód i o dziecku na razie w ogóle nie ma mowy. Jak kobieta poroni, to czy może powiedzieć, że starcila dziecko? Czy mówi, że płód mi obumarł?

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-11-26 20:41:10
@Genno_Laskolmyk - w jakie tradycji występuje zabijanie nienarodzonych dzieci? Ja nie chcę zmiany prawa aborcyjnego ale aktywistki chcą je zmienić, więc o tradycji mowy być nie może, chyba, że tradycją nazwiemy to, co one chcą zapoczątkować. P.S. Precz z kościołem katolickim, precz z klechami, precz z kastą ale pamiętać należy, że chrześcijaństwo jest jednym z dwóch filarów cywilizacji zachodniej.

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-11-27 17:20:40
Jak możesz przedstawić to chętnie się przeczytam. Obawiam się tylko jednej rzeczy, że różnimy się od zwierząt, czymś co wydzwignelo nas z świata zwierzęcego i jest to sumienie. Są pewne rzeczy, których miara jest sumienie, choć z punktu widzenia medycznego może coś być zlepkiem komórek, czy też, poczwara bez świadomości swego istnienia, srajaca pod siebie i odżywiająca się przez rurkę jakaś papka. Btw. Wiocha ma najgorszy system komentarzy, bez oznaczania rozmówcy i bez edycji. Ten serwis sam w sobie jest wiocha.

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-11-28 11:16:13
Dziękuję za poświęcony czas. W pełni rozumiem, co napisałeśi daje to do myślenia. Moim zdaniem cały ten proces Narodzenia dziecka, to usypanie mózgu, doznania w czasie porodu dają do myślenia. Mimo wszystko uważam, że osobowość, sumienie tkwią już w tym małym człowieku pomimo, że są uśpione. Dla mnie to już jest człowiek i ciąża od pierwszego dnia to coś niedogarniecia. Moja żona przy każdej ciąży, już w pierwszych dniach wyglądała i zachowywała jakby inaczej. Nie potrzebowałem testu by wiedziec. Cieszę, że udało się wymienić poglądy i przedstawiasz je rzeczowo, bez tej otoczki jak powyżej śpi

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:1)
2020-11-24 19:41:37
A Kędziora grał również dobre zawody, jeden z jego lepszych meczy w reprezentacji, sporo odbiorów, przerwań akcji itd. Generalnie Wiocha działa na skrótach myślowych, jakby na nagłówkach gazet czy memach. Tu nie ma zastanowienia, zero refleksji tylko za pewnik bierze się to co napisane, byle by miało chwytliwy tekst, jakiś sarkazm i już na główną ląduje.

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 4 (glosow:6)
2020-11-23 21:46:57
Nie do końca rozumiem. Przecież kobieta może robić kariere, spełniać się zawodowo. Gej może żyć z innym gejem, a kwestie spadkowe może uregulować wcześniej (choć związki partnerskie można by wprowadzic, albo inaczej umożliwić wspólność majątkowa ). Do kościoła nikt, nikomu chodzi nie nakazuje. Każdy może nienawidzić kogo chce, może wyrażać pogląd jakie chce. To, że ludzie się nie zgadzają z sobą to normalne.

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 5 (glosow:7)
2020-11-23 17:32:34
Nie wiem kto jest glupszy- straż czy autor materiału. Zakładając prawdziwość materiału, to co za organizacja tego typu, szkolenia organizuje dosłownie w przed dzień wydarzenia? Pod okiem komandosów? Na dodatek nie z wyselekcjonowanych i poznanych wcześniej osób, tylko z pośród zebranych spontanicznie Januszu broniących kościoła? Nie boją się wtyki? Co nauczają takie pojedyncze szkolenia? Przecież to musiało by się dziać cyklicznie itd. To Według autora zapłacili jescze za to 50 zł hehe. Jeżeli to fake to Ok, jeżeli to prawda, to też Ok bo ta straż jak tak działa to beka totalna z nich.

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-11-14 19:01:52
Ciekawe jest, że w Biblii jest opis dzisiejszego kościoła, poniżej kilka fragmentów o wielkiej nierządnicy : 4 A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu. 6 I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa3, a widząc ją bardzo się zdumiałem. 15 I rzecze do mnie: Wody, które widziałeś, gdzie Nierządnica ma siedzibę, to są ludy i tłumy, narody i języki. 18 A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:5)
2020-11-11 18:06:53
-Odsuniecie od Kościola Katolickiego -Obnizenie podatków -Obnizenie do minimum pomocy socjalnej -Potezna reforma służby zdrowia (decentralizacja NFZ) -Zwiekszenie nakładów na obronność państwa -Zachowanie kompromisu aborcyjnego -Wprowadzenie związków partnerskich (kwestie spadkowe i podatkowe) -Brak adopcji przez związki partnerskie tej samej płci -Szkolnictwo wyższe płatne (przy dużo niższych podatkach i tańszej służbie zdrowia, rodzice muszą odkładać na naukę dziecka) -Legalizacja marihuany -Obowiazkowa prace wykonywane przez więźniów, na potrzeby swojego utrzymania -Zaostrzenie prawa za nie

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 4 (glosow:4)
2020-11-09 22:20:53
Każda władza jak odchodzi to kwiczy, bez wyjątku tak było by z PiS ale ona, o dziwo, trzyma się dobrze. PiS robi co chce, bo nic im nie zagraża. Nawet w środku pandemii, robi przewrót i nic. Niewiarygodne, bo Strajk kobiet sam się poskładał! Bez siłowej pacyfikacji z strony rządu. Nie da się memami obalać rządów. I ta cała opozycja - Palikot, Ruch Palikota, PSL, Nowe PSL, Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Lewica, Wiosna, Razem, Kukiz 15 a teraz Hołownia. Tasuje się to wciąż między sobą. Walczą o skrawek władzy. Raz zjednoczona, w drugiej turze, przeciw Dudzie ale też przegrała.

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2020-11-11 11:42:54
informatyk26- pierwsza fale w miarę ogarnęła władza ale dużym kosztem. Boli utrata całego półrocza na przygotowanie się do drugiej fali, bo teraz się miota. Pierwsza kadencja PiS była ok, niskie bezrobocie, wzrost PKB. Druga, niestety jest słaba. Tylko kto zajmie ich miejsce? Zmiana rządu w czasach pandemii, też nie byłyby dobrym ruchem, za duży chaos. Na tę chwilę trzeba wyjść z kryzysu i czekać do wyborów.

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:1)
2020-11-09 22:27:06
@ stywen Ja bym tam wolał obniżenie podatków: ułatwiony system podatkowy, dobrowolny ZUS, zwiększenie kwoty wolnej od podatków, reforme (nie zwiększenie nakładów) służby zdrowia oraz reforma szkolnictwa. Na końcu opodatkowania Kościoła, ale religię zostawił bym w szkole. Nie chcesz, nie zapisuj dziecka na religię. Wybór, nie nakaz.

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 2 (glosow:4)
2020-11-09 22:11:02
Duda wygrał już dwukrotnie wybory prezydenckie. Nie przegra trzecich, bo nie może do nich stanąć...no właśnie tu jest pies pogrzebany, jak nie ogarniasz takich podstaw.

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 4 (glosow:4)
2020-11-09 22:37:15
Nieważne co tu będzie wypisywał, jak kogo będziesz obrażał, rzeczywistość jest taka PiS jest u władzy. Żeby to zmienić, trzeba coś zaproponować, zastanowić się jak to zmienić, zastanowić się dlaczego jest u władzy itd. Bo wypisując ***** *** nic, totalnie nic, się nie zmieni. To tak nie działa- jak napisze ***** Ciebie to coś dla Ciebie się zmieni?

Namiestnik_SS - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:7)
2020-11-09 16:30:07
Był protest i po proteście. Spodziewałem się punktu kulminacyjnego 11 listopada. A to gaśnie samoistnie. Młodą lewice, wygodnych dzieciaków nie cechuje wytrwałość, a to ona bawiła się najliczniej na ulicach przy muzyce. Ostały się feministki i najbardziej zajadali any-Pisowcy ale to garstka. Marta zaznaczyła się wyraźnie w polityce i zebrała 1,2 bańki. Rząd jak widac, o kapitulacji nie myśli. Wilk syty i owca cała. Karawana jedzie dalej. Ustawa Dudy "wprowadzi ład" i karawana jedzie dalej. Nieświadome lewaki posłużyły obu stroną jako narzędzie, a teraz śmieją się z logiki Kaczora.
<< Pierwsza
< Poprzednia
1

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.