Zaloguj przez FBZaloguj się  lub  Nowe konto
toggle menu
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Komentarze użytkownika erhaminus

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2019-06-23 11:44:26
komentarz usunięty przez moderatora

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -2 (glosow:2)
2019-06-19 09:41:30
Wyrok sądu zapadł już dawno temu w tej sprawie. Urban przegrał ten proces z kretesem. Sąd w procesie lustracyjnym orzekł, że nie był tajnym współpracownikiem. Uzasadnienie jest jednoznaczne, za to "materiał dowodowy" przypomina próbę zniszczenia wizerunku (jeden świadek, były SB-ek który nie pamięta żadnych konkretów). Mam oczywistą niechęć do wszystkich "czerwonych" (moja rodzina była szykanowana ze względu na przynależność do AK), widzę jednak różnicę pomiędzy przynależnością do partii (samo w sobie naganne) a byciem czynnym tajnym agentem (nic tylko piętnować na czole).

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2019-06-07 14:55:12
Jeśli to nie fałszywy wpis to tylko współczuć lokalnych decydentów. W Wielkopolsce stawki niezmienne od 2017 r.: 11 zł 50 gr od osoby (segregowane).

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2019-06-07 15:00:28
Akurat ten w rzeczy samej socjalistyczny rząd nic do tej akurat rzekomej podwyżki nie ma, bo o tym decyduje gmina (bądź związek międzygminny regionu XYZ). Nawet biorąc pod uwagę podwyżkę paliwa, to koszty nie powinny pójść w górę o 100% (u nas w ogóle podwyżki nie było). Jeśli to prawda to faktycznie bulwersujące, ale protestować należy u źródła - czyli w Łapach.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -5 (glosow:7)
2019-06-04 12:45:28
Owszem, strasznie infantylna propaganda jest widoczna (głównie w wiadomościach), ale kłamstwa? TVP głównie w kółko powtarza jak mantrę sukces gospodarczy + lokalny temat zastępczy. W operowaniu półprawdami, manipulacją wszelkiego rodzaju (przyciętymi wypowiedziami, wydarzeniami z wysterowanym kontekstem, itd.) i negatywną histerią z tego co obserwuję celuje TVN i wyborcza. "Polecam" chociażby "szkło kontaktowe" - tubę propagandową, choć przyznaję - bardzo sprytnie zawoalowaną. Generalnie żadne z mediów nie jest wiarygodne. Informacje staram się czerpać z wielu źródeł, również zagranicznych.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -2 (glosow:4)
2019-06-02 19:05:39
To oczywista propaganda tutaj i jakieś zmyślone historie. Niemniej zamiast wziąć się na poważnie za reformy rozdaje się pieniądze... to nie jest w porządku. Powinno być na odwrót - zero socjalu. Emerytury zrównane dla wszystkich (był taki projekt, który po wyliczeniach okazał się bardzo korzystny dla budżetu - dlaczego go nie wprowadzono?). Prywatyzacja służby zdrowia - prywatne ubezpieczenia, prywatne leczenie, ubezpiecza się pracownik we własnym zakresie. Budżet odciążony maksymalnie.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 1 (glosow:3)
2019-05-29 09:44:07
Szkoda, że nie głosowałeś na kogoś spoza "układu". To się skończy bardzo źle. PO/PiS/SLD/PSL - wszystko siebie warte. Fenomenem jest coś innego: ludzie wciąż na nich głosują. Mimo tak wielu afer, braku reform, pogarszającej się sytuacji finansowej państwa... ludzie na nich głosują. Syndrom sztokholmski Polaków, mózg otumaniony manipulacją i propagandą. Ale aż w takim stopniu? Ludziom wmówiło się, że nie ma innego wyboru. Ostrożnie zakładam, że nie ma manipulacji przy wynikach wyborów jak w 1947 r. Oby ostatnie nieprawidłowości PO/PSL o których pisano to był niechlubny wyjątek.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2019-05-18 20:26:20
Wyjątkowo się zgadzam ze wstawiającym zdjęcie. Przypomina mi się rozmowa z aktywistami LGBT. Zauważyłem tylko kulturalnie, że jestem tolerancyjną osobą ale nie zgadzam się ze zmuszaniem mnie do przyzwolenia na adopcję przez homoseksualistów dzieci. Reakcja była nieco podobna, z tą różnicą że ofensywa była werbalna. Hipokryzja i zasłanianie się słowem Tolerancja do swoich celów. Tolerancji mówię tak, LGBT mówię nie.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 10 (glosow:12)
2019-04-26 10:02:00
Trudno mi uwierzyć, że to powiedział. Podejrzewam, że to jednak jakaś manipulacja? To co "zacytowane" to typowa mowa nienawiści - głupie, płytkie szufladkowanie całej wyimaginowanej grupy społecznej, pełne pogardy i pychy.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2019-04-23 10:21:48
komentarz usunięty przez moderatora

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 2 (glosow:6)
2019-04-17 08:24:59
Największy problem z tego tytułu ma... wstawiający ten obrazek. Czy Chrześcijanie robią Tobie - ateiście - z tytułu rozwoju nauki jakieś problemy? Nie. Życzę trochę więcej prawdziwej tolerancji i mniej bólu (wiadomo której części ciała). Chyba, że płacą Ci za atak na Kościół? Jak ktoś tu już pisał - w tym miejscu już tylko polityka i propaganda.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 4 (glosow:16)
2019-04-04 10:29:35
Pomieszanie bez sensu kilku wątków z półprawdami i bezrefleksyjnym, prymitywnym, tanim populizmem. LGBT to ruch wymierzony na zniszczenie tradycyjnych wartości (i skutecznie to robi) oraz AKCEPTACJĘ DEWIACJI - i to jest patologia. Nie ma nic wspólnego z tolerancją, a jest zwyczajnie perfidnie przemyślaną akcją. Propaganda w pełni.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -2 (glosow:6)
2019-04-04 10:38:51
@nissin Do seminarium idą również ludzie młodzi, głęboko wierzący. Normalni, wcale niekoniecznie homoseksualiści. Niestety, to co się tam podobno wyprawia to już rzeczywiście woła o pomstę do nieba. @antony LGBT-erroryści to choroba którą należy tępić, podobnie jak wszystkie patologie w Kościele. Sama idea Kościoła i religia chrześcijańska jest jednym z najbardziej pozytywnych ruchów społecznych. Niestety obecnie to często wylęgarnia zachowań sprzecznych z głoszonymi ideami. W swoim niekrótkim życiu znałem wielu księży którzy byli wspaniałymi ludźmi - dobrymi i uczciwymi. Dziś takich mało

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 7 (glosow:9)
2019-04-01 11:34:40
Mnie w takiej szkole zabitej dechami (duuużo, duuużo dawniej niż 20 lat temu) uczono, że mnożenie jest przemienne i nie ma znaczenia co jest mnożną a co mnożnikiem z punktu widzenia wyniku. Ale co ja tam wiem... to był zapyziały PRL. Obniżenie dziecku oceny do dostatecznej plus za coś takiego nie znajduje w moich oczach uznania. Masz rację ze zwracaniem uwagi na kolejność operacji ale tutaj to bez znaczenia.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 2 (glosow:2)
2019-03-13 18:37:42
Od dwóch dekad można by to dużej części polityków przykleić na czoło. I co? Nic. Więcej: albo ludzie są tak zindoktrynowani, że po prostu głosują bez żadnej refleksji, albo ktoś liczy głosy po swojemu. I co? Nic. Tak się składa, że widzę ilu młodych, zdolnych ludzi wyjeżdża z kraju i smutno się staremu człowiekowi robi. I przykro, bo chciałby by to właśnie Ci młodzi zacisnęli pięść i powiedzieli: dość. My tu zrobimy porządek.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 6 (glosow:10)
2019-02-27 10:42:41
Wielu rzeczy nie rozumiecie. Stąd taki a nie inny wydźwięk wielu zamieszczanych tu informacji. Podstawą działalności PZŁ nie jest zabawa a utrzymanie równowagi którą my - ludzie - zaburzyliśmy. Bawi mnie, gdy pseudo-ekolodzy i inni hipokryci którzy nigdy nie byli ani na akcji dokarmiania zwierząt zimą czy zbierania dla nich paszy tudzież nawet zliczania populacji potrafią rozstrzygnąć co jest najlepsze. Znasz jakiś inny sposób na uregulowanie liczebności? Opisany przypadek to patologia, nie ma z myśliwym, etyką i myśliwstwem nic wspólnego.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2019-02-21 12:48:24
Tam gdzie wszystkie inne poprzednie rządy (po 1993 r.).

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 3 (glosow:7)
2019-02-12 10:31:15
Krótka historia usłyszana jakiś czas temu od znajomego: "Kolega dostał wyrok niewspółmiernie surowy do czynu. O dziwo na imprezie w Xyz spotkał tego właśnie sędziego, i tak od słowa do słowa dowiedział się, że cyt.: "trzeba było do mnie dotrzeć" [słowa sędziego]". To nie Sejm jest winien a wymiar (nie)sprawieliwości. Jeśli ktoś ma jakieś złudzenia - sugerował podobno, że trzeba było wpłacić odpowiednią sumę. Nie wiem ile prawdy w tej akurat historii ale daję jej wiarę bo w naszej okolicy tego typu zachowania to tajemnica poliszynela. Teraz rozumiesz?

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:2)
2019-02-01 12:40:29
Taaak... Zdjęcie "od czapy" by tylko znaleźć materiał na "hejt". Na każdego można wyciąć klatkę z jakiegoś materiału. Słyszałeś autorze jego wypowiedzi? Mówił z sensem czy nie? Do tego to się sprowadza. Swego czasu miał dość ciekawy program "Kulisy manipulacji" bodajże, ale to już niepopularna tutaj wiadomość?

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 1 (glosow:3)
2019-01-21 11:48:49
Biskup? Przede wszystkim rodzina zmarłego. TVN tego nie uszanował. Ten fragment został wycięty wypowiedzi wdowy, aż roiło się od sugestii "antypisiorskich". A TVP która bije rekordy żenady poszła po rozum do głowy i zrobiła jak na nią bardzo wyważoną wypowiedź. Zwróciła jedynie uwagę, że ten proces zaczął się wiele lat temu od śmierci w biurze poselskim PiS i to wszystko. Także ten tego, piętnujcie głupotę rządzących ale piszcie jak jest a nie siejecie propagandę gorszą niż "reżim". Żałosne, przez takie wstawki pokazujecie brak szacunku i swoje zakłamanie - krzyczycie jedno
<< Pierwsza
< Poprzednia
1

kawusia facebook hopaj stars

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
X

POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU WIOCHA.PLPOLITYKA PRYWATNOŚCI

Na naszych stronach używamy technologii plików cookie w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach. W ten sam sposób technologię tę wykorzystują również Zaufani partnerzy OF.PL Sp. z o.o. którzy także chcą serwować reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Ponadto pliki cookie używane są do przechowywania informacji o zalogowanym użytkowniku w związku z czym nie jest możliwe zalogowanie się do serwisu bez akceptacji Polityki Prywatności. Użytkownik który nie loguje się na stronie a jedynie ją przegląda może wyłączyć używanie plików cookie dla naszej witryny. Zapoznaj się z poniższymi informacjami przed przejściem do serwisu.

RODO
Od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje  Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce i wprowadza szereg zmian w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które będą miały wpływ na wiele dziedzin życia, w tym na korzystanie z usług internetowych.

Czym są dane osobowe ?
Dane osobowe to, zgodnie z RODO, informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. W przypadku korzystania z naszego serwisu taką daną jest Twój adres e-mail oraz klucz sesji. Dane takie wykorzystywane są przez witrynę tylko gdy użytkownik zdecyduje się na rejestrację w serwisie. Twoje dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas lub inny podmiot przetwarzający dane jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy. Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania - czyli w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań z Twojej strony ograniczających tę zgodę.

Przetwarzanie i przekazywanie danych.
Twoje dane będzie przetwarzać OF.PL Sp. z o.o z siedzibą w Dabrowie Górniczej, ul. Rejtana 20, oraz nasi partnerzy, jeśli wyrazisz im zgodę, ale mogą być one również powierzone do przetwarzania innym podmiotom. W każdym takim przypadku przekazanie danych nie uprawnia ich odbiorcy do dowolnego korzystania z nich, a jedynie do korzystania w celach wyraźnie wskazanych przez OF.PL Sp. z o.o. lub naszego zaufanego partnera. Przekazywanie danych ma miejsce na ogół w przypadku współpracy z podwykonawcą (np. agencją marketingową) lub usługodawcą (np. dostawcą usług przechowywania danych). W każdym przypadku przekazanie danych nie zwalnia przekazującego z odpowiedzialności za ich przetwarzanie. Dane mogą być też przekazywane organom publicznym, o ile upoważniają ich do tego obowiązujące przepisy i przedstawią odpowiednie żądanie, jednak nigdy w innym przypadku.

OF.PL sp. z o.o. zobowiązuje się nie przekazywać Twoich danych podmiotom trzecim do wykorzystania w celu wysyłania ofert marketingu bezpośredniego czyli tzw. spamu reklamowego.

Cookies
Na naszych stronach internetowych i w aplikacjach używamy technologii, takich jak pliki cookie, local storage i podobnych służących do zbierania i przetwarzania danych osobowych oraz danych eksploatacyjnych w celu personalizowania udostępnianych treści i reklam oraz analizowania ruchu na naszych stronach. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, tacy jak Google Inc., Facebook Inc.,TradeDoubler AB, Media Impact Polska Sp. z o.o., Stroer Digital Operations Sp. z o.o., Adform A/S, Internetowy Dom Mediowy NET S.A., YieldRiser Sp z o.o., Digital Avenue Spółka Akcyjna, MEDIAFARM Sp. z o.o., Onnetwork Sp. z o.o., TVN S.A.,Adinplay HQ, adrino Sp. z o.o., MultiChanel Network Sp. z o.o.,Netsprint S.A. oraz inne firmy które także chcą serwować reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. Twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz różne strony w Internecie.

Witryny stosują cookies, w celu:
- świadczenia usług,
- dostosowania zawartości Witryn do urządzenia końcowego Użytkownika, zapamiętywania indywidualnych ustawień Użytkownika i optymalizacji korzystania z Witryn
- poprawy bezpieczeństwa, poprzez kontrolę nadużyć w procesie korzystania z Witryn,
- uzyskiwania zbiorczych, anonimowych danych statystycznych, aby ulepszać funkcjonalność Witryn,
- utrzymania sesji Użytkownika (dotyczy Witryn z opcją logowania się Użytkowników), aby Użytkownik nie musiał, na każdej stronie Witryny ponownie wpisywać loginu i hasła,
- umożliwienia korzystania z podstawowych funkcjonalności Witryn (np. zapamiętywanie kolejno odwiedzanych stron w celu ich przywrócenia na "żądanie" Użytkownika)
- reklamowym i marketingowym, aby dostosować do preferencji Użytkownika treści reklam oraz tekstów wyświetlanych na Witrynach jak i poza nimi.

W celu łatwego zarządzania plikami cookie, należy wybrać preferowaną przeglądarkę i postępować zgodnie z instrukcjami:
Internet Explorer
Firefox
Chrome
Opera
Safari
Znajdziesz tam także informację o tym jak zmienić ustawienia przeglądarki, by ograniczyć lub wyłączyć funkcjonowanie plików cookies itp. oraz jak usunąć takie pliki z Twojego urządzenia.

Z Polityką Prywatności Google można zapoznać się tutaj.
Z zasadami Facebook'a dotyczącymi gromadzenia i wykorzystania danych można zapoznać się tutaj.
Z Polityką Prywatności TVN S.A. można zapoznać się tutaj.

Pliki cookies związane z badaniem efektywności kampanii reklamowej w sieci Google AdWords lub Google Display Network pobierają dane wykorzystując oprogramowanie Google Analytics. Zachowana zostaje gwarancja anonimizacji numeru IP użytkowników witryny, przez co rozumie się zapewnienie użytkownikowi całkowitej anonimowości.

Twoje uprawnienia
Zgodnie z RODO przysługują Ci następujące uprawnienia wobec Twoich danych i ich przetwarzania przez nas oraz naszych partnerów:
- żądanie dostępu do Twoich danych
- żądanie sprostowania Twoich danych
- żądanie usunięcia Twoich danych
- żądanie przetwarzania Twoich danych
- żądanie przeniesienia Twoich danych
- sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych
- żądanie niepodleganiu decyzji opartej wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu
- prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego
Uprawnienia powyższe przysługują także w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez administratora.
Użytkownik witryny może przeglądać, usuwać, modyfikować oraz przenosić dane w opcjach przeglądarki jak również może tam wybrać opcję wyłączenia stosowania plików cookie dla witryny.

Użytkownik witryny posiadający zarejestrowane konto na witrynie może uzyskać dostęp do danych w opcji: "Moje konto" gdzie ma możliwość przeglądania oraz modyfikacji danych. Ponieważ nie jest możliwe logowanie się do serwisu bez wyrażenia zgody na poniższą Politykę Prywatności użytkownik posiadający zarejestrowane konto który nie wyraża zgody na przetwarzanie danych osobowych winien zamknąć swoje konto. Zamknięcie konta jest równoznaczne z usunięciem związanych z nim danych osobowych oraz zaprzestaniem ich przetwarzania. Aby zamknąć konto należy zalogować się na witrynę (wyrażając tymczasowo zgodę na Politykę Prywatności tylko dla celu przetwarzania danych w celu zamknięcia konta) oraz wysłać żądanie zamknięcia konta korzystając z formularza kontaktowego do którego odnośnik znajduje się na dole strony. Można także wysłać wiadomość z adresu e-mail który jest powiązany z kontem użytkownika na witrynie. Po weryfikacji żądania konto zostanie zakmnięte a przetwarzane dane usunięte.

Wyjasnienia odnośnie Twoich praw związanych z danymi zbieranymi przez Google Inc. i Facebook Inc. znajdują się w ich politykach prywatności do których linki podano w akapicie powyżej.

Zgoda
Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie Twoich danych wyłącz obsługę cookie na naszej witrynie lub jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem wyślij wiadomość z żądaniem zamknięcia konta tak jak opisano powyżej.

REGULAMIN


Strona Wiocha.pl przeznaczona jest dla osób, które mają dosyć absurdu jaki szerzy się w Internecie.
Strona nie ma zamiaru nikogo obrażać, ani naruszać czyichś dóbr.
Jeżeli komuś nie podoba się nasza idea to przepraszamy i nie zachęcamy do odwiedzania naszych stron.

Wszystkie absurdy w serwisie są dodawane przez użytkowników serwisu i jego administrator nie bierze za nie odpowiedzialności.
Za wszelkie Materiały dodane na stronę odpowiada tylko i wyłącznie osoba która go dodała. Jeżeli znajdziesz swoją własność na profilu innej osoby, skontaktuj się z nią osobiście. Redakcja Wiochy nie będzie rozstrzygała kto jest właścicielem materiałów, ponieważ nie ma do tego ani środków ani uprawnień. Od tego jest sąd i tam należy kierować oskarżenia dotyczące kradzieży zdjęć, filmów czy innych materiałów pamiętając, że fałszywe oskarżenie jest karane. W przypadku znalezienia na stronie wpisu naruszającego prawo można wysłać informacje o takim naruszeniu korzystając z linku "Zgłoś nadużycie" lub formularza kontaktowego na dole strony. Wszystkie takie informacje są rozpatrywane przez administratorów strony w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia. Domagając się usunięcia zdjęcia należy przesłać oryginał zdjęcia lub w inny sposób potwierdzić prawa do materiału. Tylko zgłoszenia zawierające takie poświadczenia będą uznane za wiarygodne w myśl artykułu 14 Ustawy o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną. W przypadku uznania wiarygodności zgłoszenia dostęp to takiego absurdu zostanie zablokowany.

Aby dodać absurd najpierw musisz się zarejestrować w serwisie. Rejestracja i korzystanie z serwisu jest darmowe. Korzystanie z serwisu jako użytkownik zarejestrowany wymaga wyrażenia zgody na przetwarzania danych opisanych w znajdującej się poniżej Polityce Prywatności.

Absurdy można dodawać w ośmiu kategoriach:

wiocha na naszej klasie
wiocha w polityce
wiocha na facebooku
wiocha na fotka.pl
moto wiocha
video Wiocha
śmieszna Wiocha
inne nieskategoryzowane wiochy.

Zamieszczony absurd powinien być opatrzony opisem i komentarzem bez użycia wulgaryzmów i słów ogólnie uznawanych za obraźliwe. Opis i komentarz powinien ubawić użytkowników strony do łez.
Na stronie użytkownicy mogą umieszczać materiały, tylko po uprzednim zakryciu wszelkich adresów internetowych oraz danych osobowych użytkowników, które dopuściły się absurdu. Dane można pozostawić jedynie w przypadku działu "Wiocha w polityce" pod warunkiem, że dotyczą osób wykonujących funkcje publiczne.
Wszystkie absurdy nie będące wiochą (w szczególności zatytułowane: "Może to nie wiocha" lub podobnie) będą usuwane. To samo dotyczy absurdów proszących o głosy lub polubienia.

Surowo zabronione jest dodawanie zdjęć pornograficznych, reklam, zdjęć przerobionych w celu obrażania osób na nich się znajdujących, zdjęć nawołujących do przemocy, zdjęć roznegliżowanych dzieci.

Dodatkowo usunięte mogą być absurdy:
- powtarzające się lub bardzo podobne a nie wnoszące nic wartościowego.
- opisane sprzecznie z zasadami polskiej pisowni
- nieprawidłowo przypisane do kategorii
- niezgodne z szyderczym charakterem strony

Po dodaniu absurdu trafia on do poczekalni, gdzie jest oceniony przez użytkowników serwisu. Im wyżej oceniony jest dany absurd, tym większa ma szanse na trafienie na stronę główną.
Dopóki dodany absurd znajduje się w poczekalni, możesz zmienić jego opis, lub komentarz. Każdy absurd może być oceniany i komentowany przez innych zarejestrowanych użytkowników serwisu. Zawsze będziesz wiedział co inni o nim sądzą.
Absurdy nisko ocenione przenoszone są do archiwum. Postaraj się aby Twój absurd został jak najlepiej oceniony.

Administrator witryny może ograniczyć ilość możliwych do dodania przez jednego użytkownika materiałów zarówno ogólnie jak i w konkretnej kategorii. W szczególności dotyczy to kategorii "wiocha w polityce".
Komentarze dodawane przez użytkowników nie mogą zawierać adresów internetowych oraz być obraźliwe dla innych użytkowników strony lub osób trzecich. Wszystkie dodane wpisy i materiały muszą być zgodne z prawem. W przypadku podejrzenia naruszenia prawa Administrator ma prawo usunąć wpis. Administrator witryny może zablokować użytkownika, który nie stosuje się do regulaminu, na określony czas lub bezterminowo. Blokowane są także konta zakładane jedynie w celu zakłócania korzystania ze strony innym użytkownikom poprzez ich obrażanie, powielanie tych samych wpisów lub inne zachowania niezgodne z ideą strony.  

Każdy użytkownik może przekształcić swoje konto w konto VIP.
Co daje konto VIP:

- całkowity BRAK REKLAM na wiocha.pl
- dodawanie komentarzy BEZ UŻYCIA TOKENA
- jeżeli nie jesteś trollem to możesz dodać 2 RAZY WIĘCEJ komentarzy
- możesz dodać 2 RAZY WIĘCEJ absurdów dziennie
- konto użytkownika wyróżnione ikoną przy absurdach, komentarzach oraz w karcie użytkownika


Regulamin może w każdej chwili zostać zmieniony lub poprawiony w celu dostosowania do aktualnych warunków prawnych i technicznych o czym użytkownicy zostaną poinformowani. Poprawki estetyczne (wygląd, kolor, liniatura, poprawienie błędu stylistycznego itp) nie są uznawane za zmianę regulaminu.
Mając na względzie dobro większości Użytkowników, redakcja Wiochy z przyjemnością i bardzo skutecznie współpracuje z wszelkimi organami ścigania (policja, prokuratury, sądy) w celu eliminowania dowcipnisiów, podszywaczy i fałszywych "właścicieli zdjęć", psujących reputację, dobry klimat i miłą atmosferę zabawy.


Obowiązkiem każdego użytkownika jest znajomość aktualnego regulaminu.
Zakładając swój Profil potwierdzasz, że bezspornie i w pełni świadomie zgadzasz się ze wszystkimi punktami Regulaminu i Polityki Prywatności.AKCEPTUJĘ
NIE TERAZ


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.