Zaloguj przez FBZaloguj się  lub  Nowe konto
toggle menu
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Komentarze użytkownika erhaminus

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 1 (glosow:1)
2019-09-16 07:49:56
@kupakit Acha. Lis, szkło kontaktowe, fakty, Olejnik... długo by wymieniać... to są bezstronni dziennikarze i obiektywne audycje? Albo piszesz to celowo albo masz dziesięć lat i nie potrafisz rozpoznać technik manipulacji. Jedyne z czym się zgodzę to to, że TVP stosuje swoją propagandę w sposób prymitywny i wręcz "na siłę", podczas gdy TVN miało dobrych nauczycieli i jest to świetnie wykonane i zakamuflowane. Ale poziom manipulacji obu stacji jest porównywalny, przy czym TVN robi lepszą "robotę" bo wielu takich jak ty się nabiera.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 1 (glosow:7)
2019-09-12 10:18:05
@grazka44 Zgadzam się, że dzisiejsze wiadomości są moderowane w sposób widoczny. I narzucają narrację sukcesu (niezbyt udolnie). Niemniej nie zgadzam się, że za poprzedników było inaczej. Jeśli ktoś tak twierdzi to na oczy mu się rzuciło albo nie ogarnia mechanizmów manipulacji. Wówczas manipulacja była robiona PROFESJONALNIE. I to jedyna różnica. Tematy zastępcze, odpowiednie przycięcie materiału, podteksty, podprogowe sugerowanie były i będą bo media to tuba propagandowa. Nie ma obecnie rzetelnych mediów.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 1 (glosow:1)
2019-09-11 08:22:49
1. To nie "prawaki" a patologia. 2. Patologią nie jest posiadanie dużej liczby dzieci a wykorzystywanie systemu socjalnego (którego nie powinno być wcale!) do pasożytowania na innych. Poza tym oni mają poglądy LEWICOWE, tak jak lewicowy jest PiS (nie ma nic wspólnego z prawicą, mimo waszej propagandy dezinformacyjnej). Napisy na koszulkach i bełkot przed kamerą nie czynią z człowieka innej osoby.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2019-09-06 22:02:55
Jeśli ktoś formułuje takie stwierdzenie to historii za wiele się nie uczył. XVIII w. to Rzeczpospolita rozgrywana przez OBCE siły, monarchów i szantaż które to konsekwentnie rozgrywane nie dały nam żadnych szans. August II na początku XVIII w. i wojna były tragiczne, a potem w zasadzie sprawy Rzeczpospolitej były rozstrzygane nie w Polsce. Także... jeśli porównujesz to z obcymi wpływami to czy nie masz na myśli tandem Tusk+Merkel oraz Putina wtrącającego się niezmiennie w nasze sprawy?

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:5)
2019-08-23 08:30:19
Jakieś argumenty? Afery za PO były rzeczywiste, jeśli dobrze policzyłem to było ich z kilkanaście? Jak dla mnie ta partia to partiokracja. Popytaj też prześladowanych wówczas dziennikarzy - kiedy próbowali nagłaśniać związki czołowych polityków z byłymi służbami co działo się im i ich rodzinie. Także ten tego... nie bądź jak dziecko (chyba że ci za to płacą). A co do PiS - jaki jest każdy widzi. Ręce opadają. Ale główny zarzut to socjalizm (partia lewicowa do bólu). Niestety na polskiej scenie politycznej nie ma reformatorów (pytanie dlaczego).

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 1 (glosow:5)
2019-08-21 11:12:33
Uśmiałem się, dzięki autorze! Beneficjenci 500+ = prawacy! Ten wpis mógł powstać tylko z politycznego nadania (śmiech). Tak się składa, że patologia 500+ to głęboko lewicowa ideologia (socjal), choć beneficjenci tej dotacji są tak różni jak różni są Polacy (od lewa do prawa). Co do reszty to szkoda nawet komentować...

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2019-08-20 08:17:17
maslanatomek - ktoś pisze takie komentarze tylko po to by prowokować. No chyba że ma 10 lat... To co się dzieje we Francji to tragikomedia obecnie.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2019-08-20 08:14:59
Panie baca, ty lepiej już niczego dziś nie wymyślaj. Ten budynek to spuścizna naszej zachodnioeuropejskiej kultury, i to ta która nie jest bynajmniej na poślednim miejscu.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 4 (glosow:8)
2019-08-13 10:11:50
Niestety w Europie się lepiej nie dzieje. Na szczęście w Polsce nie jest tak źle. Byłem w połowie lat '90 we Francji i teraz to co się dzieje to armageddon. Dlatego jestem wrogiem jakiegokolwiek "socjalu". NIC nie powinno być dawane od państwa - tylko godziwe warunki do rozwoju (niskie podatki, zero ulg, łatwe rozliczenie, przyjazne państwo). Prawie wszystkie problemy wynikają z przyjmowania darmozjadów wszelkiej maści i ich utrzymywania (w prywatnych rozmowach Francuzi to przyznają - większość jest przeciw imigrantom, Niemcy z pewnością też by tak stwierdzili).

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:8)
2019-08-06 11:43:10
Ten news to ze sputnik.ru? To już nie krótka pamięć Polaków a jakaś patologiczna propaganda. Panie Miller, pańska wiernopoddańcza umowa wygasa w którym roku? 2022 r.? Przypomnę, że realne uniezależnienie od (gazu) Rosji było już prawie zrealizowane, ale przyszedł rząd Millera i bodajże w 2001 r. zerwał kontrakt. I na wszelki wypadek podpisał niekorzystną dla nas umowę na bardzo długi okres, z której zresztą Rosja chyba nawet nie wywiązuje się do końca. A my się uzależniliśmy jeszcze bardziej (dzięki Millerowi teraz Rosjanie mogą budować swoje przez Bałtyk - rurociągi nie mogą się krzyżować).

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 2 (glosow:2)
2019-08-02 08:35:23
Leszno, wielkopolska. W nieco lepszej jakości na stronie lokalnego radia można to oglądać. Wykonała ruch ręką jak powoli ruszył gdy przechodziła, nic wielkiego. Swoją drogą wybrała idiotycznie - w martwym punkcie PRZED pojazdem. Prawdopodobnie opluła, taka babska logika. Podobno została uderzona [wniosek na podstawie komentarzy pod filmem radia]. Bycie damskim bokserem chwały nie przynosi. Afera zaczyna się gdy stanęła mu na drodze w celu zatrzymania/spisania a on ruszył i gdyby się potknęła to by ją rozjechał. Pełna premedytacja kierowcy. Karalne.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 3 (glosow:3)
2019-07-30 14:48:28
Nikt nie ukrywa, że jest to spowodowanie koniecznością utrzymania zdolności firm zbrojeniowych w Polsce. Jest tu wiele kompromisów (jak w każdym kompromisie kilka argumentów za i równie wiele przeciw). Zakres modernizacji jest niewystarczający, będzie potrzebna równie pilna druga by przywrócić jakąś (nie aż tak wysoką) wartość bojową (erawa, obra, nowa słowacka armata+nowe łożysko, stabilizator, problem z karuzelą/pociskami, ... lista jest długa a koszt modernizacji zrobi się wysoki). Skąd wziąć kasę skoro budżet już wydrenowany na inne projekty? WP jest strasznie niedoinwestowane od lat.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2019-07-17 09:18:28
No patrz, a mnie się wydawało że PiS to socjalistyczna partia (czytaj: na górze kanapa i telewizor). A tu dają ci parę szczebli na rozpęd i masz sam sobie radzić! Jakaś nowość! ;-) Prędzej to do Korwina pasuje. ;-)

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 1 (glosow:1)
2019-07-17 09:26:41
@tomi2000 TVN i TVP różni zleceniodawca i poziom profesjonalizmu przekazu manipulacji, nic więcej ;-) Poprzednia "ekipa" robiła dokładnie to samo, tylko w nieco innych obszarach i bez histerii ze strony opozycji. Przedmówca ma rację, ja również z tego powodu (propagandy i braku rzetelnej oceny sytuacji) wchodzę tu już bardzo sporadycznie. Czasem jakaś "perełka" się jeszcze trafi w tym bagnie. :)

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 1 (glosow:1)
2019-07-24 11:37:01
@Paszeko "G" też się całkiem często spotykało w liceum. Tutaj to chyba tylko i wyłącznie na potrzeby polityczne "bicie piany". Kiedy chodziłem do szkoły (fakt, było to przed dinozaurami) to klasy powyżej 30 osób to była norma. I szczerze mówiąc - polecam; klasy 15 osobowe to jaka nuda musi być...

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2019-06-23 11:44:26
komentarz usunięty przez moderatora

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -2 (glosow:2)
2019-06-19 09:41:30
Wyrok sądu zapadł już dawno temu w tej sprawie. Urban przegrał ten proces z kretesem. Sąd w procesie lustracyjnym orzekł, że nie był tajnym współpracownikiem. Uzasadnienie jest jednoznaczne, za to "materiał dowodowy" przypomina próbę zniszczenia wizerunku (jeden świadek, były SB-ek który nie pamięta żadnych konkretów). Mam oczywistą niechęć do wszystkich "czerwonych" (moja rodzina była szykanowana ze względu na przynależność do AK), widzę jednak różnicę pomiędzy przynależnością do partii (samo w sobie naganne) a byciem czynnym tajnym agentem (nic tylko piętnować na czole).

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2019-06-07 14:55:12
Jeśli to nie fałszywy wpis to tylko współczuć lokalnych decydentów. W Wielkopolsce stawki niezmienne od 2017 r.: 11 zł 50 gr od osoby (segregowane).

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2019-06-07 15:00:28
Akurat ten w rzeczy samej socjalistyczny rząd nic do tej akurat rzekomej podwyżki nie ma, bo o tym decyduje gmina (bądź związek międzygminny regionu XYZ). Nawet biorąc pod uwagę podwyżkę paliwa, to koszty nie powinny pójść w górę o 100% (u nas w ogóle podwyżki nie było). Jeśli to prawda to faktycznie bulwersujące, ale protestować należy u źródła - czyli w Łapach.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -5 (glosow:7)
2019-06-04 12:45:28
Owszem, strasznie infantylna propaganda jest widoczna (głównie w wiadomościach), ale kłamstwa? TVP głównie w kółko powtarza jak mantrę sukces gospodarczy + lokalny temat zastępczy. W operowaniu półprawdami, manipulacją wszelkiego rodzaju (przyciętymi wypowiedziami, wydarzeniami z wysterowanym kontekstem, itd.) i negatywną histerią z tego co obserwuję celuje TVN i wyborcza. "Polecam" chociażby "szkło kontaktowe" - tubę propagandową, choć przyznaję - bardzo sprytnie zawoalowaną. Generalnie żadne z mediów nie jest wiarygodne. Informacje staram się czerpać z wielu źródeł, również zagranicznych.
<< Pierwsza
< Poprzednia
1

kawusia facebook hopaj stars

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
X

POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU WIOCHA.PLPOLITYKA PRYWATNOŚCI

Na naszych stronach używamy technologii plików cookie w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach. W ten sam sposób technologię tę wykorzystują również Zaufani partnerzy OF.PL Sp. z o.o. którzy także chcą serwować reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Ponadto pliki cookie używane są do przechowywania informacji o zalogowanym użytkowniku w związku z czym nie jest możliwe zalogowanie się do serwisu bez akceptacji Polityki Prywatności. Użytkownik który nie loguje się na stronie a jedynie ją przegląda może wyłączyć używanie plików cookie dla naszej witryny. Zapoznaj się z poniższymi informacjami przed przejściem do serwisu.

RODO
Od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje  Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce i wprowadza szereg zmian w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które będą miały wpływ na wiele dziedzin życia, w tym na korzystanie z usług internetowych.

Czym są dane osobowe ?
Dane osobowe to, zgodnie z RODO, informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. W przypadku korzystania z naszego serwisu taką daną jest Twój adres e-mail oraz klucz sesji. Dane takie wykorzystywane są przez witrynę tylko gdy użytkownik zdecyduje się na rejestrację w serwisie. Twoje dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas lub inny podmiot przetwarzający dane jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy. Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania - czyli w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań z Twojej strony ograniczających tę zgodę.

Przetwarzanie i przekazywanie danych.
Twoje dane będzie przetwarzać OF.PL Sp. z o.o z siedzibą w Dabrowie Górniczej, ul. Rejtana 20, oraz nasi partnerzy, jeśli wyrazisz im zgodę, ale mogą być one również powierzone do przetwarzania innym podmiotom. W każdym takim przypadku przekazanie danych nie uprawnia ich odbiorcy do dowolnego korzystania z nich, a jedynie do korzystania w celach wyraźnie wskazanych przez OF.PL Sp. z o.o. lub naszego zaufanego partnera. Przekazywanie danych ma miejsce na ogół w przypadku współpracy z podwykonawcą (np. agencją marketingową) lub usługodawcą (np. dostawcą usług przechowywania danych). W każdym przypadku przekazanie danych nie zwalnia przekazującego z odpowiedzialności za ich przetwarzanie. Dane mogą być też przekazywane organom publicznym, o ile upoważniają ich do tego obowiązujące przepisy i przedstawią odpowiednie żądanie, jednak nigdy w innym przypadku.

OF.PL sp. z o.o. zobowiązuje się nie przekazywać Twoich danych podmiotom trzecim do wykorzystania w celu wysyłania ofert marketingu bezpośredniego czyli tzw. spamu reklamowego.

Cookies
Na naszych stronach internetowych i w aplikacjach używamy technologii, takich jak pliki cookie, local storage i podobnych służących do zbierania i przetwarzania danych osobowych oraz danych eksploatacyjnych w celu personalizowania udostępnianych treści i reklam oraz analizowania ruchu na naszych stronach. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, tacy jak Google Inc., Facebook Inc.,TradeDoubler AB, Media Impact Polska Sp. z o.o., Stroer Digital Operations Sp. z o.o., Adform A/S, Internetowy Dom Mediowy NET S.A., YieldRiser Sp z o.o., Digital Avenue Spółka Akcyjna, MEDIAFARM Sp. z o.o., Onnetwork Sp. z o.o., TVN S.A.,Adinplay HQ, adrino Sp. z o.o., MultiChanel Network Sp. z o.o.,Netsprint S.A. oraz inne firmy które także chcą serwować reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. Twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz różne strony w Internecie.

Witryny stosują cookies, w celu:
- świadczenia usług,
- dostosowania zawartości Witryn do urządzenia końcowego Użytkownika, zapamiętywania indywidualnych ustawień Użytkownika i optymalizacji korzystania z Witryn
- poprawy bezpieczeństwa, poprzez kontrolę nadużyć w procesie korzystania z Witryn,
- uzyskiwania zbiorczych, anonimowych danych statystycznych, aby ulepszać funkcjonalność Witryn,
- utrzymania sesji Użytkownika (dotyczy Witryn z opcją logowania się Użytkowników), aby Użytkownik nie musiał, na każdej stronie Witryny ponownie wpisywać loginu i hasła,
- umożliwienia korzystania z podstawowych funkcjonalności Witryn (np. zapamiętywanie kolejno odwiedzanych stron w celu ich przywrócenia na "żądanie" Użytkownika)
- reklamowym i marketingowym, aby dostosować do preferencji Użytkownika treści reklam oraz tekstów wyświetlanych na Witrynach jak i poza nimi.

W celu łatwego zarządzania plikami cookie, należy wybrać preferowaną przeglądarkę i postępować zgodnie z instrukcjami:
Internet Explorer
Firefox
Chrome
Opera
Safari
Znajdziesz tam także informację o tym jak zmienić ustawienia przeglądarki, by ograniczyć lub wyłączyć funkcjonowanie plików cookies itp. oraz jak usunąć takie pliki z Twojego urządzenia.

Z Polityką Prywatności Google można zapoznać się tutaj.
Z zasadami Facebook'a dotyczącymi gromadzenia i wykorzystania danych można zapoznać się tutaj.
Z Polityką Prywatności TVN S.A. można zapoznać się tutaj.

Pliki cookies związane z badaniem efektywności kampanii reklamowej w sieci Google AdWords lub Google Display Network pobierają dane wykorzystując oprogramowanie Google Analytics. Zachowana zostaje gwarancja anonimizacji numeru IP użytkowników witryny, przez co rozumie się zapewnienie użytkownikowi całkowitej anonimowości.

Twoje uprawnienia
Zgodnie z RODO przysługują Ci następujące uprawnienia wobec Twoich danych i ich przetwarzania przez nas oraz naszych partnerów:
- żądanie dostępu do Twoich danych
- żądanie sprostowania Twoich danych
- żądanie usunięcia Twoich danych
- żądanie przetwarzania Twoich danych
- żądanie przeniesienia Twoich danych
- sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych
- żądanie niepodleganiu decyzji opartej wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu
- prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego
Uprawnienia powyższe przysługują także w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez administratora.
Użytkownik witryny może przeglądać, usuwać, modyfikować oraz przenosić dane w opcjach przeglądarki jak również może tam wybrać opcję wyłączenia stosowania plików cookie dla witryny.

Użytkownik witryny posiadający zarejestrowane konto na witrynie może uzyskać dostęp do danych w opcji: "Moje konto" gdzie ma możliwość przeglądania oraz modyfikacji danych. Ponieważ nie jest możliwe logowanie się do serwisu bez wyrażenia zgody na poniższą Politykę Prywatności użytkownik posiadający zarejestrowane konto który nie wyraża zgody na przetwarzanie danych osobowych winien zamknąć swoje konto. Zamknięcie konta jest równoznaczne z usunięciem związanych z nim danych osobowych oraz zaprzestaniem ich przetwarzania. Aby zamknąć konto należy zalogować się na witrynę (wyrażając tymczasowo zgodę na Politykę Prywatności tylko dla celu przetwarzania danych w celu zamknięcia konta) oraz wysłać żądanie zamknięcia konta korzystając z formularza kontaktowego do którego odnośnik znajduje się na dole strony. Można także wysłać wiadomość z adresu e-mail który jest powiązany z kontem użytkownika na witrynie. Po weryfikacji żądania konto zostanie zakmnięte a przetwarzane dane usunięte.

Wyjasnienia odnośnie Twoich praw związanych z danymi zbieranymi przez Google Inc. i Facebook Inc. znajdują się w ich politykach prywatności do których linki podano w akapicie powyżej.

Zgoda
Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie Twoich danych wyłącz obsługę cookie na naszej witrynie lub jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem wyślij wiadomość z żądaniem zamknięcia konta tak jak opisano powyżej.

REGULAMIN


Strona Wiocha.pl przeznaczona jest dla osób, które mają dosyć absurdu jaki szerzy się w Internecie.
Strona nie ma zamiaru nikogo obrażać, ani naruszać czyichś dóbr.
Jeżeli komuś nie podoba się nasza idea to przepraszamy i nie zachęcamy do odwiedzania naszych stron.

Wszystkie absurdy w serwisie są dodawane przez użytkowników serwisu i jego administrator nie bierze za nie odpowiedzialności.
Za wszelkie Materiały dodane na stronę odpowiada tylko i wyłącznie osoba która go dodała. Jeżeli znajdziesz swoją własność na profilu innej osoby, skontaktuj się z nią osobiście. Redakcja Wiochy nie będzie rozstrzygała kto jest właścicielem materiałów, ponieważ nie ma do tego ani środków ani uprawnień. Od tego jest sąd i tam należy kierować oskarżenia dotyczące kradzieży zdjęć, filmów czy innych materiałów pamiętając, że fałszywe oskarżenie jest karane. W przypadku znalezienia na stronie wpisu naruszającego prawo można wysłać informacje o takim naruszeniu korzystając z linku "Zgłoś nadużycie" lub formularza kontaktowego na dole strony. Wszystkie takie informacje są rozpatrywane przez administratorów strony w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia. Domagając się usunięcia zdjęcia należy przesłać oryginał zdjęcia lub w inny sposób potwierdzić prawa do materiału. Tylko zgłoszenia zawierające takie poświadczenia będą uznane za wiarygodne w myśl artykułu 14 Ustawy o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną. W przypadku uznania wiarygodności zgłoszenia dostęp to takiego absurdu zostanie zablokowany.

Aby dodać absurd najpierw musisz się zarejestrować w serwisie. Rejestracja i korzystanie z serwisu jest darmowe. Korzystanie z serwisu jako użytkownik zarejestrowany wymaga wyrażenia zgody na przetwarzania danych opisanych w znajdującej się poniżej Polityce Prywatności.

Absurdy można dodawać w ośmiu kategoriach:

wiocha na naszej klasie
wiocha w polityce
wiocha na facebooku
wiocha na fotka.pl
moto wiocha
video Wiocha
śmieszna Wiocha
inne nieskategoryzowane wiochy.

Zamieszczony absurd powinien być opatrzony opisem i komentarzem bez użycia wulgaryzmów i słów ogólnie uznawanych za obraźliwe. Opis i komentarz powinien ubawić użytkowników strony do łez.
Na stronie użytkownicy mogą umieszczać materiały, tylko po uprzednim zakryciu wszelkich adresów internetowych oraz danych osobowych użytkowników, które dopuściły się absurdu. Dane można pozostawić jedynie w przypadku działu "Wiocha w polityce" pod warunkiem, że dotyczą osób wykonujących funkcje publiczne.
Wszystkie absurdy nie będące wiochą (w szczególności zatytułowane: "Może to nie wiocha" lub podobnie) będą usuwane. To samo dotyczy absurdów proszących o głosy lub polubienia.

Surowo zabronione jest dodawanie zdjęć pornograficznych, reklam, zdjęć przerobionych w celu obrażania osób na nich się znajdujących, zdjęć nawołujących do przemocy, zdjęć roznegliżowanych dzieci.

Dodatkowo usunięte mogą być absurdy:
- powtarzające się lub bardzo podobne a nie wnoszące nic wartościowego.
- opisane sprzecznie z zasadami polskiej pisowni
- nieprawidłowo przypisane do kategorii
- niezgodne z szyderczym charakterem strony

Po dodaniu absurdu trafia on do poczekalni, gdzie jest oceniony przez użytkowników serwisu. Im wyżej oceniony jest dany absurd, tym większa ma szanse na trafienie na stronę główną.
Dopóki dodany absurd znajduje się w poczekalni, możesz zmienić jego opis, lub komentarz. Każdy absurd może być oceniany i komentowany przez innych zarejestrowanych użytkowników serwisu. Zawsze będziesz wiedział co inni o nim sądzą.
Absurdy nisko ocenione przenoszone są do archiwum. Postaraj się aby Twój absurd został jak najlepiej oceniony.

Administrator witryny może ograniczyć ilość możliwych do dodania przez jednego użytkownika materiałów zarówno ogólnie jak i w konkretnej kategorii. W szczególności dotyczy to kategorii "wiocha w polityce".
Komentarze dodawane przez użytkowników nie mogą zawierać adresów internetowych oraz być obraźliwe dla innych użytkowników strony lub osób trzecich. Wszystkie dodane wpisy i materiały muszą być zgodne z prawem. W przypadku podejrzenia naruszenia prawa Administrator ma prawo usunąć wpis. Administrator witryny może zablokować użytkownika, który nie stosuje się do regulaminu, na określony czas lub bezterminowo. Blokowane są także konta zakładane jedynie w celu zakłócania korzystania ze strony innym użytkownikom poprzez ich obrażanie, powielanie tych samych wpisów lub inne zachowania niezgodne z ideą strony.  

Każdy użytkownik może przekształcić swoje konto w konto VIP.
Co daje konto VIP:

- całkowity BRAK REKLAM na wiocha.pl
- dodawanie komentarzy BEZ UŻYCIA TOKENA
- jeżeli nie jesteś trollem to możesz dodać 2 RAZY WIĘCEJ komentarzy
- możesz dodać 2 RAZY WIĘCEJ absurdów dziennie
- konto użytkownika wyróżnione ikoną przy absurdach, komentarzach oraz w karcie użytkownika


Regulamin może w każdej chwili zostać zmieniony lub poprawiony w celu dostosowania do aktualnych warunków prawnych i technicznych o czym użytkownicy zostaną poinformowani. Poprawki estetyczne (wygląd, kolor, liniatura, poprawienie błędu stylistycznego itp) nie są uznawane za zmianę regulaminu.
Mając na względzie dobro większości Użytkowników, redakcja Wiochy z przyjemnością i bardzo skutecznie współpracuje z wszelkimi organami ścigania (policja, prokuratury, sądy) w celu eliminowania dowcipnisiów, podszywaczy i fałszywych "właścicieli zdjęć", psujących reputację, dobry klimat i miłą atmosferę zabawy.


Obowiązkiem każdego użytkownika jest znajomość aktualnego regulaminu.
Zakładając swój Profil potwierdzasz, że bezspornie i w pełni świadomie zgadzasz się ze wszystkimi punktami Regulaminu i Polityki Prywatności.AKCEPTUJĘ
NIE TERAZ


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.