Zaloguj przez FBZaloguj się  lub  Nowe konto
toggle menu
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Komentarze użytkownika erhaminus

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 2 (glosow:6)
2018-09-26 09:15:52
@martin987 Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, to oczywiste. Ale są pewne granice przyzwoitości: czy czasem ten pan nie pluł swego czasu na Polskę i Polaków? Co do baranów, cóż... są po każdej stronie sceny politycznej i wśród każdej opcji ich zwolenników. Jak nazwiesz ludzi, którzy nie przyjmują do wiadomości najpewniej jeszcze bardziej szkodliwych "wybryków" PO, PSL, SLD i innych? Zgadzam się, że PiS jest słabe, niemniej nie rozumiem tej całej histerii. Dlaczego ludzie nie krzyczeli gdy wychodziły kolejne afery za poprzednich rządów (a było ich multum)?

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:1)
2018-09-25 10:40:58
Idąc tym tokiem "myślenia" pewien "dziennikarz" który jest wybitnie stronniczy i popiera jednoznacznie jedną partię polityczną powinien zamilknąć i odzywać się tylko podczas kampanii wyborczej.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 1 (glosow:1)
2018-09-19 10:01:20
"Z każdego euro, które Wiedeń przesyła do Polski, do austriackich firm wraca 97 eurocentów zapłaty za kontrakty w naszym kraju" (2009 r.). To oczywiście skrajny przypadek, ale podobnie jest z Niemcami (sami przyznali się niedawno do ponad 80%, zresztą niemieckie firmy zyskują rekordowo wysokie kontrakty kwotowo [mld euro]) i innymi krajami "starej Unii". Zważywszy, że my musimy dokładać swoje to ostatecznie oni są większymi beneficjentami (napędzają sobie koniunkturę). Pan Biedroń niestety musi trochę bardziej postarać.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 5 (glosow:13)
2018-09-03 12:46:05
Niestety, czysta propaganda. Pan Lis swego czasu już z tego co pamiętam opowiedział się wyraźnie po jednej ze stron (PO). Nie sądzę by ktoś go nadal traktował jako poważnego, obiektywnego dziennikarza.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 4 (glosow:6)
2018-09-03 12:51:48
Proponuję zapytać osób które w tamtych czasach faktycznie tam były i walczyły o lepsze jutro lecz nie wypromowały się na tym wydarzeniu co sądzą o udziale L. W. Niestety (mówię niestety bo przez jakiś czas był on wizytówką Polski) prawda jest dla nas bardzo nieciekawa: przegraliśmy II WŚ, przegraliśmy rozliczenie się z PRL. Na tym polega manipulacja, ludziom należy coś wmówić to potem będą przeczyć faktom i dokumentom. Warto czytać, słuchać i rozszerzać horyzonty.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2018-08-13 18:04:53
Abstrahując od przekazu tego obrazka (nota bene na poziomie gimnazjum), jako osoba bezpośrednio związana z kombatantami walczącymi w Powstaniu Warszawskim proszę by moderator tego serwisu usunął ten obrazek - umieszczanie emblematu Polski Walczącej (kotwicy) w taki sposób (nawet jeśli ma to być podobno satyra) w moich oczach obraża Powstańców i deprecjonuje ten symbol.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 1 (glosow:3)
2018-08-09 14:43:43
W rzeczy samej na prowincji może jeszcze spotyka się tego typu zachowanie (Szwedzi od lat nie mieli w zwyczaju zamykać np. domów czy samochodów), ale na pewno nie w mieście. Kolega pojechał dobrych kilka lat temu do pracy (dorywczo, latem) i jeszcze w małych wioskach tak faktycznie bywało. Ta szwedzka uczciwość, a konkretnie jej pochodna: naiwność, jest przyczyną ich obecnych problemów. Jako że jest to mały kraj (relatywnie mało rdzennej ludności) to raczej problem będzie się pogłębiał.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 3 (glosow:3)
2018-07-25 09:22:52
Optymistyczne, lecz w rzeczy samej było nieco inaczej. Nikt się nie przeraził, bo Rzeczpospolita była osłabiana systematycznie i z premedytacją przez Prusy i Rosję na długo przed rozbiorami. W zasadzie sytuacja była pod ich całkowitą kontrolą. Proces rozkładu państwa był tak zaawansowany że w zasadzie wystarczyło zebrać owoce, a próba reform była tylko casus belli. Nikt wówczas się nas już nie bał, w przeciwnym razie byśmy nie stracili niepodległości.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:2)
2018-07-25 09:28:17
Dużej części społeczeństwa nie stać w dzisiejszych czasach na taki krok. Co najśmieszniejsze, im bardziej ktoś zmanipulowany tym bardziej przeświadczony o swojej nieomylności. Zgadzam się, że oni wszyscy siebie warci, niemniej nawet żałośnie socjalistyczny i nieudolny PiS sprawia lepsze wrażenie od PO, która na sam swój koniec prawie jawnie śmiała się w oczy. Liczba afer była przerażająca. I co? Nic. Liczą, że ludzie mają krótką pamięć (bo mają). Nic się nie zmieni, nie dopuszczą do władzy reformatorów.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 6 (glosow:10)
2018-07-13 12:05:53
@ericsson82 - jesteś już dość duży młody człowieku, ale widać zdecydowanie niedouczony. Gwałty rosyjskich żołnierzy były tak powszechne, że tylko ignorant albo nieuk może temu zaprzeczać. Nawet po wojnie ten proceder trwał, ludzi którzy próbowali stawać w obronie porywanych do jednostek kobiet skazywano na śmierć. Daleko nie szukać - tylko w mojej niewielkiej miejscowości wiem o ośmiu osobach które rozstrzelano/skazano na wieloletnie wyroki za próbę niedopuszczenia do takich gwałtów.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 2 (glosow:12)
2018-07-13 12:15:59
@schizofrenik - przerażające jest gdy patrzy się jak młodzi ludzie tak manipulują historią. Walczyli za naszą ziemię? Tak, to urojenie. Miał rozkaz walczyć za Polskę? Chryste... faktycznie schizofrenia. Powiem ci coś młody człowieku, nie oceniaj jeśli nie żyłeś w tamtych czasach bądź nie znasz wystarczająco dużo relacji z tamtego okresu z pierwszej ręki. Problemem dla mnie nie jest pozostawienie pomników tylko przekłamywanie historii, a to - jak widać - już się dzieje. Dość nasłuchałem się o barbarzyństwie ruskich soldatów by wierzyć w mit wybawiciela.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 3 (glosow:3)
2018-07-11 08:11:54
Przeczytaj swój tekst ze zrozumieniem, popraw błędy. Po pierwsze, Ziemia NIE JEST zamkniętym układem z którego nie ucieka i do którego nie dociera energia. Choćby ten fakt już obala twoją "teorię". Po drugie, do tej pory dużą część CO2 absorbowały oceany, teraz będzie się to zmieniać i proces przyspieszy. Po trzecie, naturalny proces ocieplenia/ochłodzenia trwał ok. 10 tys. lat, lecz w wyniku działalności człowieka został on zakłócony. Na ile wytrąciliśmy go z równowagi i czy nie doprowadzi on do ciągłego ocieplenia tego oczywiście nie wiemy na pewno, niestety symulacje tego

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:8)
2018-07-05 11:35:43
Zainteresuj się młody człowieku np. jak wyglądała sytuacja we Francji. Bardzo podobnie. Połowa lat 50'tych to początek wielkiego kryzysu dechrystianizacji. Dziś deklaruje katolicyzm ok. 60% lecz to bzdura, faktycznie jest to kilka procent społeczeństwa. Życie nie lubi pustki. Informacje z pierwszej ręki, pewien bernardyn który tam był opowiadał jak to wygląda - masakra. Otwarcie przyznaje, że islam rośnie nieustannie w siłę. Pozwy na modlących się muzułmanów nie będą już skuteczne.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:2)
2018-06-27 12:04:57
W Rosji jak jest każdy chyba wie. U nas dokładnie tak samo jak było 10 i 20 lat temu. Oczekujesz czegoś konstruktywnego jeśli "wspaniałomyślnie" nie odcięliśmy dawnej władzy od wpływów?

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -2 (glosow:6)
2018-06-12 13:14:13
@jakub1975wawa Nie kompromituj się młody człowieku. Środowisko myśliwych znam dobrze i jeśli są ludzie którzy są na bakier z etyką to nie jest to norma (zresztą tak jest wszędzie). Gdyby nie te "strzelaki" to byś miał ugór w lasach i na polach. Zapraszam do lasu w czynie społecznym coś zrobić. A Puszcza nie jest i nie była pierwotnym ekosystemem, każdy leśnik ci to powie. Zaniedbania tam są wieloletnie, poprzednia ekipa była tak samo nieudolna, a nawet gorzej - bo próbowali na tym swoje łapy położyć. Ogólnie - nie ma zmian na lepsze. Wszystkim leśnikom którzy to czytają dziękuję za i

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 1 (glosow:3)
2018-06-06 10:57:26
Niech zgadnę... bo ta kobita nie chciała wcześniej wpuścić jego? Baba jedzie tuż za "szeryfem". Tak czy owak jakaś jedna wielka masakra.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:3)
2018-06-05 14:34:23
A PO może spełniło? Daj spokój Kulson, ludzie dzielą się na mądrych i głupich, kulturalnych i chamów, a nie na PiS i PO. Każdy, komu "dano" choć odrobinę analitycznych zdolności widzi, że działo się źle i dzieje się teraz też źle. Z dobrych rzeczy to chociaż to, że tak jawnie nie jesteśmy wasalem i chociaż próbujemy walczyć o ochłapy; ze złych - patrzeć nie mogę na to rozdawnictwo iście w stylu socjalistycznym. Jestem już starym człowiekiem, nie tracę jednak nadziei że doczekam się w końcu kogoś wielkiego formatu który postawi Polskę na nogi.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2018-06-05 09:10:04
@klotylda601 "Rambo: Pierwsza krew" był filmem na tamten czas wyjątkowym. Pamiętam jak oglądało się to na VHS. BTW, zmienili tam końcową scenę, pierwotnie była inna. Kolejne części duuużo słabsze.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:1)
2018-05-30 15:15:59
Tendencyjny wykres, jak większość tego typu. Pierwsze trzy które do głowy mi przyszły: 2010 r. - opłata paliwowa + 15 gr./l 2012 r. - podniesienie podatku VAT o 1% (dotyczy również paliwa) 2012 r. - akcyza, kolejne 15 gr./l Kto wówczas rządził? Także ten tego, nic nowego kolego, niezależnie od opcji politycznej każdy próbuje nałożyć kolejny podatek, najlepiej na coś z czego korzystamy wszyscy i korzystać musimy.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 1 (glosow:1)
2018-04-26 15:34:37
Z dotacjami to nie tak różowo. Sami Niemcy przyznają, że większość pieniędzy które trafiły do Polski (zdaje się, że mówili o prawie 80%) w formie dofinansowania inwestycji wróciły do nich (krajów starej Unii) z powrotem. Po prostu państwa starej Unii napędzają sobie tym koniunkturę. Niedługo zresztą się to skończy, będziemy płatnikiem - dojeni aż "miło". Oczywiście skorzystaliśmy i my ale nie aż tak bardzo jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Co do Kościoła - temat na dłuższą dyskusję. Generalnie problem jest, niemniej tutaj tak uproszczony że trudno w kilku akapitach wyjaśnić.

kawusia facebook hopaj stars

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
X

POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU WIOCHA.PLPOLITYKA PRYWATNOŚCI

Na naszych stronach używamy technologii plików cookie w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach. W ten sam sposób technologię tę wykorzystują również Zaufani partnerzy OF.PL Sp. z o.o. którzy także chcą serwować reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Ponadto pliki cookie używane są do przechowywania informacji o zalogowanym użytkowniku w związku z czym nie jest możliwe zalogowanie się do serwisu bez akceptacji Polityki Prywatności. Użytkownik który nie loguje się na stronie a jedynie ją przegląda może wyłączyć używanie plików cookie dla naszej witryny. Zapoznaj się z poniższymi informacjami przed przejściem do serwisu.

RODO
Od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje  Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce i wprowadza szereg zmian w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które będą miały wpływ na wiele dziedzin życia, w tym na korzystanie z usług internetowych.

Czym są dane osobowe ?
Dane osobowe to, zgodnie z RODO, informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. W przypadku korzystania z naszego serwisu taką daną jest Twój adres e-mail oraz klucz sesji. Dane takie wykorzystywane są przez witrynę tylko gdy użytkownik zdecyduje się na rejestrację w serwisie. Twoje dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas lub inny podmiot przetwarzający dane jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy. Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania - czyli w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań z Twojej strony ograniczających tę zgodę.

Przetwarzanie i przekazywanie danych.
Twoje dane będzie przetwarzać OF.PL Sp. z o.o z siedzibą w Dabrowie Górniczej, ul. Rejtana 20, oraz nasi partnerzy, jeśli wyrazisz im zgodę, ale mogą być one również powierzone do przetwarzania innym podmiotom. W każdym takim przypadku przekazanie danych nie uprawnia ich odbiorcy do dowolnego korzystania z nich, a jedynie do korzystania w celach wyraźnie wskazanych przez OF.PL Sp. z o.o. lub naszego zaufanego partnera. Przekazywanie danych ma miejsce na ogół w przypadku współpracy z podwykonawcą (np. agencją marketingową) lub usługodawcą (np. dostawcą usług przechowywania danych). W każdym przypadku przekazanie danych nie zwalnia przekazującego z odpowiedzialności za ich przetwarzanie. Dane mogą być też przekazywane organom publicznym, o ile upoważniają ich do tego obowiązujące przepisy i przedstawią odpowiednie żądanie, jednak nigdy w innym przypadku.

OF.PL sp. z o.o. zobowiązuje się nie przekazywać Twoich danych podmiotom trzecim do wykorzystania w celu wysyłania ofert marketingu bezpośredniego czyli tzw. spamu reklamowego.

Cookies
Na naszych stronach internetowych i w aplikacjach używamy technologii, takich jak pliki cookie, local storage i podobnych służących do zbierania i przetwarzania danych osobowych oraz danych eksploatacyjnych w celu personalizowania udostępnianych treści i reklam oraz analizowania ruchu na naszych stronach. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, tacy jak Google Inc., Facebook Inc.,TradeDoubler AB, Media Impact Polska Sp. z o.o., Stroer Digital Operations Sp. z o.o., Adform A/S, Internetowy Dom Mediowy NET S.A., YieldRiser Sp z o.o., Digital Avenue Spółka Akcyjna, MEDIAFARM Sp. z o.o., Onnetwork Sp. z o.o., TVN S.A.,Adinplay HQ, adrino Sp. z o.o., MultiChanel Network Sp. z o.o.,Netsprint S.A. oraz inne firmy które także chcą serwować reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. Twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz różne strony w Internecie.

Witryny stosują cookies, w celu:
- świadczenia usług,
- dostosowania zawartości Witryn do urządzenia końcowego Użytkownika, zapamiętywania indywidualnych ustawień Użytkownika i optymalizacji korzystania z Witryn
- poprawy bezpieczeństwa, poprzez kontrolę nadużyć w procesie korzystania z Witryn,
- uzyskiwania zbiorczych, anonimowych danych statystycznych, aby ulepszać funkcjonalność Witryn,
- utrzymania sesji Użytkownika (dotyczy Witryn z opcją logowania się Użytkowników), aby Użytkownik nie musiał, na każdej stronie Witryny ponownie wpisywać loginu i hasła,
- umożliwienia korzystania z podstawowych funkcjonalności Witryn (np. zapamiętywanie kolejno odwiedzanych stron w celu ich przywrócenia na "żądanie" Użytkownika)
- reklamowym i marketingowym, aby dostosować do preferencji Użytkownika treści reklam oraz tekstów wyświetlanych na Witrynach jak i poza nimi.

W celu łatwego zarządzania plikami cookie, należy wybrać preferowaną przeglądarkę i postępować zgodnie z instrukcjami:
Internet Explorer
Firefox
Chrome
Opera
Safari
Znajdziesz tam także informację o tym jak zmienić ustawienia przeglądarki, by ograniczyć lub wyłączyć funkcjonowanie plików cookies itp. oraz jak usunąć takie pliki z Twojego urządzenia.

Z Polityką Prywatności Google można zapoznać się tutaj.
Z zasadami Facebook'a dotyczącymi gromadzenia i wykorzystania danych można zapoznać się tutaj.
Z Polityką Prywatności TVN S.A. można zapoznać się tutaj.

Pliki cookies związane z badaniem efektywności kampanii reklamowej w sieci Google AdWords lub Google Display Network pobierają dane wykorzystując oprogramowanie Google Analytics. Zachowana zostaje gwarancja anonimizacji numeru IP użytkowników witryny, przez co rozumie się zapewnienie użytkownikowi całkowitej anonimowości.

Twoje uprawnienia
Zgodnie z RODO przysługują Ci następujące uprawnienia wobec Twoich danych i ich przetwarzania przez nas oraz naszych partnerów:
- żądanie dostępu do Twoich danych
- żądanie sprostowania Twoich danych
- żądanie usunięcia Twoich danych
- żądanie przetwarzania Twoich danych
- żądanie przeniesienia Twoich danych
- sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych
- żądanie niepodleganiu decyzji opartej wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu
- prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego
Uprawnienia powyższe przysługują także w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez administratora.
Użytkownik witryny może przeglądać, usuwać, modyfikować oraz przenosić dane w opcjach przeglądarki jak również może tam wybrać opcję wyłączenia stosowania plików cookie dla witryny.

Użytkownik witryny posiadający zarejestrowane konto na witrynie może uzyskać dostęp do danych w opcji: "Moje konto" gdzie ma możliwość przeglądania oraz modyfikacji danych. Ponieważ nie jest możliwe logowanie się do serwisu bez wyrażenia zgody na poniższą Politykę Prywatności użytkownik posiadający zarejestrowane konto który nie wyraża zgody na przetwarzanie danych osobowych winien zamknąć swoje konto. Zamknięcie konta jest równoznaczne z usunięciem związanych z nim danych osobowych oraz zaprzestaniem ich przetwarzania. Aby zamknąć konto należy zalogować się na witrynę (wyrażając tymczasowo zgodę na Politykę Prywatności tylko dla celu przetwarzania danych w celu zamknięcia konta) oraz wysłać żądanie zamknięcia konta korzystając z formularza kontaktowego do którego odnośnik znajduje się na dole strony. Można także wysłać wiadomość z adresu e-mail który jest powiązany z kontem użytkownika na witrynie. Po weryfikacji żądania konto zostanie zakmnięte a przetwarzane dane usunięte.

Wyjasnienia odnośnie Twoich praw związanych z danymi zbieranymi przez Google Inc. i Facebook Inc. znajdują się w ich politykach prywatności do których linki podano w akapicie powyżej.

Zgoda
Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie Twoich danych wyłącz obsługę cookie na naszej witrynie lub jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem wyślij wiadomość z żądaniem zamknięcia konta tak jak opisano powyżej.

REGULAMIN


Strona Wiocha.pl przeznaczona jest dla osób, które mają dosyć absurdu jaki szerzy się w Internecie.
Strona nie ma zamiaru nikogo obrażać, ani naruszać czyichś dóbr.
Jeżeli komuś nie podoba się nasza idea to przepraszamy i nie zachęcamy do odwiedzania naszych stron.

Wszystkie absurdy w serwisie są dodawane przez użytkowników serwisu i jego administrator nie bierze za nie odpowiedzialności.
Za wszelkie Materiały dodane na stronę odpowiada tylko i wyłącznie osoba która go dodała. Jeżeli znajdziesz swoją własność na profilu innej osoby, skontaktuj się z nią osobiście. Redakcja Wiochy nie będzie rozstrzygała kto jest właścicielem materiałów, ponieważ nie ma do tego ani środków ani uprawnień. Od tego jest sąd i tam należy kierować oskarżenia dotyczące kradzieży zdjęć, filmów czy innych materiałów pamiętając, że fałszywe oskarżenie jest karane. W przypadku znalezienia na stronie wpisu naruszającego prawo można wysłać informacje o takim naruszeniu korzystając z linku "Zgłoś nadużycie" lub formularza kontaktowego na dole strony. Wszystkie takie informacje są rozpatrywane przez administratorów strony w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia. Domagając się usunięcia zdjęcia należy przesłać oryginał zdjęcia lub w inny sposób potwierdzić prawa do materiału. Tylko zgłoszenia zawierające takie poświadczenia będą uznane za wiarygodne w myśl artykułu 14 Ustawy o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną. W przypadku uznania wiarygodności zgłoszenia dostęp to takiego absurdu zostanie zablokowany.

Aby dodać absurd najpierw musisz się zarejestrować w serwisie. Rejestracja i korzystanie z serwisu jest darmowe. Korzystanie z serwisu jako użytkownik zarejestrowany wymaga wyrażenia zgody na przetwarzania danych opisanych w znajdującej się poniżej Polityce Prywatności.

Absurdy można dodawać w ośmiu kategoriach:

wiocha na naszej klasie
wiocha w polityce
wiocha na facebooku
wiocha na fotka.pl
moto wiocha
video Wiocha
śmieszna Wiocha
inne nieskategoryzowane wiochy.

Zamieszczony absurd powinien być opatrzony opisem i komentarzem bez użycia wulgaryzmów i słów ogólnie uznawanych za obraźliwe. Opis i komentarz powinien ubawić użytkowników strony do łez.
Na stronie użytkownicy mogą umieszczać materiały, tylko po uprzednim zakryciu wszelkich adresów internetowych oraz danych osobowych użytkowników, które dopuściły się absurdu. Dane można pozostawić jedynie w przypadku działu "Wiocha w polityce" pod warunkiem, że dotyczą osób wykonujących funkcje publiczne.
Wszystkie absurdy nie będące wiochą (w szczególności zatytułowane: "Może to nie wiocha" lub podobnie) będą usuwane. To samo dotyczy absurdów proszących o głosy lub polubienia.

Surowo zabronione jest dodawanie zdjęć pornograficznych, reklam, zdjęć przerobionych w celu obrażania osób na nich się znajdujących, zdjęć nawołujących do przemocy, zdjęć roznegliżowanych dzieci.

Dodatkowo usunięte mogą być absurdy:
- powtarzające się lub bardzo podobne a nie wnoszące nic wartościowego.
- opisane sprzecznie z zasadami polskiej pisowni
- nieprawidłowo przypisane do kategorii
- niezgodne z szyderczym charakterem strony

Po dodaniu absurdu trafia on do poczekalni, gdzie jest oceniony przez użytkowników serwisu. Im wyżej oceniony jest dany absurd, tym większa ma szanse na trafienie na stronę główną.
Dopóki dodany absurd znajduje się w poczekalni, możesz zmienić jego opis, lub komentarz. Każdy absurd może być oceniany i komentowany przez innych zarejestrowanych użytkowników serwisu. Zawsze będziesz wiedział co inni o nim sądzą.
Absurdy nisko ocenione przenoszone są do archiwum. Postaraj się aby Twój absurd został jak najlepiej oceniony.

Administrator witryny może ograniczyć ilość możliwych do dodania przez jednego użytkownika materiałów zarówno ogólnie jak i w konkretnej kategorii. W szczególności dotyczy to kategorii "wiocha w polityce".
Komentarze dodawane przez użytkowników nie mogą zawierać adresów internetowych oraz być obraźliwe dla innych użytkowników strony lub osób trzecich. Wszystkie dodane wpisy i materiały muszą być zgodne z prawem. W przypadku podejrzenia naruszenia prawa Administrator ma prawo usunąć wpis. Administrator witryny może zablokować użytkownika, który nie stosuje się do regulaminu, na określony czas lub bezterminowo. Blokowane są także konta zakładane jedynie w celu zakłócania korzystania ze strony innym użytkownikom poprzez ich obrażanie, powielanie tych samych wpisów lub inne zachowania niezgodne z ideą strony.  

Każdy użytkownik może przekształcić swoje konto w konto VIP.
Co daje konto VIP:

- całkowity BRAK REKLAM na wiocha.pl
- dodawanie komentarzy BEZ UŻYCIA TOKENA
- jeżeli nie jesteś trollem to możesz dodać 2 RAZY WIĘCEJ komentarzy
- możesz dodać 2 RAZY WIĘCEJ absurdów dziennie
- konto użytkownika wyróżnione ikoną przy absurdach, komentarzach oraz w karcie użytkownika


Regulamin może w każdej chwili zostać zmieniony lub poprawiony w celu dostosowania do aktualnych warunków prawnych i technicznych o czym użytkownicy zostaną poinformowani. Poprawki estetyczne (wygląd, kolor, liniatura, poprawienie błędu stylistycznego itp) nie są uznawane za zmianę regulaminu.
Mając na względzie dobro większości Użytkowników, redakcja Wiochy z przyjemnością i bardzo skutecznie współpracuje z wszelkimi organami ścigania (policja, prokuratury, sądy) w celu eliminowania dowcipnisiów, podszywaczy i fałszywych "właścicieli zdjęć", psujących reputację, dobry klimat i miłą atmosferę zabawy.


Obowiązkiem każdego użytkownika jest znajomość aktualnego regulaminu.
Zakładając swój Profil potwierdzasz, że bezspornie i w pełni świadomie zgadzasz się ze wszystkimi punktami Regulaminu i Polityki Prywatności.AKCEPTUJĘ
NIE TERAZ


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.