Zaloguj przez FBZaloguj się  lub  Nowe konto
toggle menu
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Komentarze użytkownika erhaminus

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2018-06-05 09:10:04
@klotylda601 "Rambo: Pierwsza krew" był filmem na tamten czas wyjątkowym. Pamiętam jak oglądało się to na VHS. BTW, zmienili tam końcową scenę, pierwotnie była inna. Kolejne części duuużo słabsze.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:1)
2018-05-30 15:15:59
Tendencyjny wykres, jak większość tego typu. Pierwsze trzy które do głowy mi przyszły: 2010 r. - opłata paliwowa + 15 gr./l 2012 r. - podniesienie podatku VAT o 1% (dotyczy również paliwa) 2012 r. - akcyza, kolejne 15 gr./l Kto wówczas rządził? Także ten tego, nic nowego kolego, niezależnie od opcji politycznej każdy próbuje nałożyć kolejny podatek, najlepiej na coś z czego korzystamy wszyscy i korzystać musimy.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 1 (glosow:1)
2018-04-26 15:34:37
Z dotacjami to nie tak różowo. Sami Niemcy przyznają, że większość pieniędzy które trafiły do Polski (zdaje się, że mówili o prawie 80%) w formie dofinansowania inwestycji wróciły do nich (krajów starej Unii) z powrotem. Po prostu państwa starej Unii napędzają sobie tym koniunkturę. Niedługo zresztą się to skończy, będziemy płatnikiem - dojeni aż "miło". Oczywiście skorzystaliśmy i my ale nie aż tak bardzo jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Co do Kościoła - temat na dłuższą dyskusję. Generalnie problem jest, niemniej tutaj tak uproszczony że trudno w kilku akapitach wyjaśnić.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 2 (glosow:2)
2018-04-11 09:15:44
Czasy może i fajne były, ale połączenie modemowe to była tragedia. Nie ma do czego wzdychać z takim zapałem. :)

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:1)
2018-04-03 08:52:06
Myślenie w skali mikro. Te nagrody naprawdę nie mają żadnego znaczenia dla budżetu państwa. Płaćmy dobrze, ale dobrym fachowcom! I abstrahuję tu od tego czy oni są dobrymi fachowcami, ale myślenie typu "osoby które decydują o miliardach powinny zarabiać dwie średnie krajowe" jest niedorzeczne. Niech zarabiają! Ale niech uczciwie i mądrze rządzą, z jakiejkolwiek partii by nie byli.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:3)
2018-04-03 12:03:27
Piszesz nową historię? Żyję dostatecznie długo by pamiętać ten "cud gospodarki centralnie planowej" i kryzys który pojawił się w latach 70-tych. To właśnie problemy gospodarcze były powodem wybuchu strajków.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2018-03-20 11:19:16
UBek? Nie sądzę. Dziwi mnie coś innego. Miałem szczęście poznać żołnierzy AK osobiście (dziś niestety wszyscy Ci wspaniali ludzie już odeszli), mieli oni na komendzie założone papiery z adnotacją "bandyta" i brak jakichkolwiek szans na dobrą pracę po wojnie. Tutaj praca na Uczelni. Nie wiem ile w tym prawdy ale czytałem, że ten Pan dostał dobrą posadę w IMGW zaraz po odejściu z Uczelni w 68 r. Takie "cuda" się nie zdarzały. Normą było katowanie przez UB zaraz po wojnie, prześladowanie i wywłaszczanie AKowców. Mimo wszystko mam nadzieję, że ten Pan to porządny człowiek, każd

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 2 (glosow:2)
2018-03-16 20:01:42
30 mln (a zapewne więcej) szanuje słuszną ideę niesienia pomocy przez tą fundację. Samego J. Owsiaka - za jego zagrywki - raczej mniej. Właśnie takie nierozróżnianie (a raczej: celowe łączenie będące zwykłą techniką manipulacyjną) powoduje, że potem nie można powiedzieć w mediach nic na temat kontroli poczynań tego pana bez histerii i opluwania. Czy w końcu dostarczył do sądu księgi rachunkowe? Czy kłamał ws. swojego wynagrodzenia? Sama fundacja to wspaniały pomysł, choćby edukacyjny (zebrane 100 mln przy 81 mld budżetu NFZ to nieco ponad 1 promil budżetu - praktycznie niezauważalne).

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2018-03-16 22:47:36
Wg money.pl zarobił za cały 2017 r. 3 mln 329 tys. zł. Ale uwaga: według nowych, obowiązujących od lipca 2017 r. zasad wynagrodzenie stałe prezesa PKO BP zmniejszyło się do 66 tys. zł za miesiąc. Ile zatem zarabiał poprzednio? (można to sobie pi razy drzwi łatwo wyliczyć). Nie ma co ludziom zazdrościć pieniędzy, jeśli zarobili je zgodnie z prawem. Lepiej pomyślcie o tym, byście wy dobrze zarabiali (czego wam życzę).

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -9 (glosow:11)
2018-03-09 16:55:40
Akurat on był porządnym prezydentem. Zginął pełniąc służbę Polsce. Nie widzę powodu dla którego nie miałby zostać patronem parku. Tym bardziej, że można robić ulice myszki miki czy kubusia puchatka. Rozumiem, że wstawiająca osoba nie ma problemu z resztkami komunistycznych patronów ulic/osiedli?

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 2 (glosow:2)
2018-03-07 13:38:27
Być może, wcześniej tak mówiono o legendarnym PSL czy PO. Bezpieczniej jednak mieć olej w głowie. Nawet w Polsce można dobrze wówczas zarabiać, szczególnie po studiach technicznych i chęci do pracy. Znam wielu inteligentnych ludzi którzy wyjechali, ale składały się na to różne przyczyny: od braku perspektyw rodziców, jeszcze będąc dziećmi, po zwykłe... lenistwo delikwenta.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:1)
2018-03-07 12:41:28
@Kolejarz85 I po co ten brak kultury i chamstwo? Inwestycje drogowe to nie jest tak że wykładasz kasę na stół i budujesz. Część inwestycji przejmuje kolejny rząd po poprzednikach, część musi poczekać z powodów proceduralnych. W Wlkp za PO działo się niewiele, teraz w końcu kończą S-kę do Wrocławia, Poznań ruszył z kopyta. Czyja to wina? Procedur. Kłótnie o to kto ile wybudował to dziecinada. Zbyt dużo zmiennych, chociażby wysokość dofinansowania czy rozdmuchane wydatki. Natomiast to co zrobiło PO czyli umowa na kilkadziesiąt lat to kryminał, jak zresztą wiele patologii tamtego okresu.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 1 (glosow:3)
2018-03-07 13:43:14
@susza89 Dziwię się ludziom, którzy mają klapki na oczach i pozwalają się tak robić "w trąbę". Wszyscy moi znajomi bez wyjątku wyjechali za rządów PO/PSL. To zresztą nie ma aż tak wiele do rzeczy. Obecnie wielu młodych ludzi tuż po studiach ma wymagania finansowe absurdalnie wysokie podczas gdy KOMPLETNIE nic nie potrafią (wiem, bo bywam na rozmowach kwalifikacyjnych). Ta niecierpliwość i roszczeniowość ich potem gna na Zachód w nadziei na łatwe pieniądze, udaje się albo i nie. Wszystko zależy od człowieka.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2018-03-06 08:24:11
@asmodeusz_1 Młody człowieku, więcej kultury. W taki sposób wystawiasz sobie wizytówkę, gdzie postronny obserwator przypisuje cię automatycznie właśnie do tej chamskiej, ograniczonej umysłowo "połowy". A sam wpis to czysta manipulacja, nikt chyba przy zdrowych zmysłach nie będzie porównywał pensji wicepremiera z zasiłkiem socjalnym. Kobieta, jeśli tak powiedziała, stanowi doskonały przykład roszczeniowej postawy społeczeństwa. Zabrać tej młodej damie na miesiąc zasiłek i niech zobaczy że łaski ona nie robi nikomu.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 2 (glosow:6)
2018-02-06 11:13:54
@egon68 A co w tym takiego odkrywczego, że ludzie dzielą się na mądrych i głupich, dobrych i złych? TVN nie jest bezstronne (mówiąc bardzo delikatnie) i każdy w miarę rozgarnięty człowiek wie, że słowa Kaczyńskiego zostały wyjęte z kontekstu i z premedytacją zmieniono ich znaczenie. To się nazywa PROPAGANDA i MANIPULACJA. "Mściwy karzeł", "patologiczny oszołom", "pusty łeb" - to jest właśnie nowomowa nienawiści, w której celują tzw. "pożyteczni idioci", zmanipulowani przez tubę pewnej grupy polityków i pewnej stacji TV. Zachowajmy podstawy kultury wypowi

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 1 (glosow:3)
2018-01-16 09:00:20
Pomijając trolli, któryś z was rozmawiał może z naszymi żołnierzami za czasów Macierewicza? Tak się składa, że bardzo chwalili jego decyzje. Ciekaw jestem czy po prostu tak trafiałem, czy jest to powszechna opinia? To, że strugali z niego wariata w tubie opozycji to żadna nowość, natomiast ciekawi mnie rzeczywisty wkład jaki wniósł w opinii wojskowych.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2018-01-16 13:45:26
Co nie zmienia faktu, że pozwoliło to na antropocen. Nie jesteśmy tylko i wyłącznie w odseparowanych przypadkach, patrząc z punktu widzenia całego gatunku - nie mamy naturalnych wrogów.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 0 (glosow:0)
2018-01-09 11:32:10
komentarz usunięty przez użytkownika

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: 6 (glosow:6)
2018-01-09 10:13:17
@jakub1975wawa Taki jesteś stary, a taki głupi. Jako osoba znająca działalność myśliwych nie tylko z nachalnej propagandy (a raczej: nagonki) mogę stwierdzić jedno: nie znacie się na czymś, to nie zabierajcie głosu. Wszędzie są mądrzy i głupi (także wśród myśliwych), potępiać należy nie całe środowisko (które robi wiele dobrego - kto nie wierzy niech zamiast lamentów idzie pomóc im do lasu, odstrzał to tylko jeden i to nie najważniejszy aspekt działalności) a konkretnych głupców i zachowania.

erhaminus - Pokaż absurd
Usuń Ocena: -1 (glosow:1)
2018-01-07 09:53:18
Mówisz? Widać złodzieje którzy tam byli przed nimi stawiali opór... Cała grupa wyszehradzka łącznie z Austrią nagle postradała rozum i twierdzi, że ma dość IV rzeszy? Chorych na tą "dżumę" jest coraz więcej, nie mniej. Nie tylko ciebie wkurza obecny rząd ale dopóki Polacy nie zrozumieją że trzeba głosować na kogoś z zewnątrz to lepszy taki wróbel w garści niż poprzednie kruki.

kawusia facebook hopaj stars

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
X

POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU WIOCHA.PLPOLITYKA PRYWATNOŚCI

Na naszych stronach używamy technologii plików cookie w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach. W ten sam sposób technologię tę wykorzystują również Zaufani partnerzy OF.PL Sp. z o.o. którzy także chcą serwować reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Ponadto pliki cookie używane są do przechowywania informacji o zalogowanym użytkowniku w związku z czym nie jest możliwe zalogowanie się do serwisu bez akceptacji Polityki Prywatności. Użytkownik który nie loguje się na stronie a jedynie ją przegląda może wyłączyć używanie plików cookie dla naszej witryny. Zapoznaj się z poniższymi informacjami przed przejściem do serwisu.

RODO
Od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje  Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce i wprowadza szereg zmian w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które będą miały wpływ na wiele dziedzin życia, w tym na korzystanie z usług internetowych.

Czym są dane osobowe ?
Dane osobowe to, zgodnie z RODO, informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. W przypadku korzystania z naszego serwisu taką daną jest Twój adres e-mail oraz klucz sesji. Dane takie wykorzystywane są przez witrynę tylko gdy użytkownik zdecyduje się na rejestrację w serwisie. Twoje dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas lub inny podmiot przetwarzający dane jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy. Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania - czyli w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań z Twojej strony ograniczających tę zgodę.

Przetwarzanie i przekazywanie danych.
Twoje dane będzie przetwarzać OF.PL Sp. z o.o z siedzibą w Dabrowie Górniczej, ul. Rejtana 20, oraz nasi partnerzy, jeśli wyrazisz im zgodę, ale mogą być one również powierzone do przetwarzania innym podmiotom. W każdym takim przypadku przekazanie danych nie uprawnia ich odbiorcy do dowolnego korzystania z nich, a jedynie do korzystania w celach wyraźnie wskazanych przez OF.PL Sp. z o.o. lub naszego zaufanego partnera. Przekazywanie danych ma miejsce na ogół w przypadku współpracy z podwykonawcą (np. agencją marketingową) lub usługodawcą (np. dostawcą usług przechowywania danych). W każdym przypadku przekazanie danych nie zwalnia przekazującego z odpowiedzialności za ich przetwarzanie. Dane mogą być też przekazywane organom publicznym, o ile upoważniają ich do tego obowiązujące przepisy i przedstawią odpowiednie żądanie, jednak nigdy w innym przypadku.

OF.PL sp. z o.o. zobowiązuje się nie przekazywać Twoich danych podmiotom trzecim do wykorzystania w celu wysyłania ofert marketingu bezpośredniego czyli tzw. spamu reklamowego.

Cookies
Na naszych stronach internetowych i w aplikacjach używamy technologii, takich jak pliki cookie, local storage i podobnych służących do zbierania i przetwarzania danych osobowych oraz danych eksploatacyjnych w celu personalizowania udostępnianych treści i reklam oraz analizowania ruchu na naszych stronach. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, tacy jak Google Inc., Facebook Inc.,TradeDoubler AB, Media Impact Polska Sp. z o.o., Stroer Digital Operations Sp. z o.o., Adform A/S, Internetowy Dom Mediowy NET S.A., YieldRiser Sp z o.o., Digital Avenue Spółka Akcyjna, MEDIAFARM Sp. z o.o., Onnetwork Sp. z o.o., TVN S.A.,Adinplay HQ, adrino Sp. z o.o., MultiChanel Network Sp. z o.o.,Netsprint S.A. oraz inne firmy które także chcą serwować reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. Twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz różne strony w Internecie.

Witryny stosują cookies, w celu:
- świadczenia usług,
- dostosowania zawartości Witryn do urządzenia końcowego Użytkownika, zapamiętywania indywidualnych ustawień Użytkownika i optymalizacji korzystania z Witryn
- poprawy bezpieczeństwa, poprzez kontrolę nadużyć w procesie korzystania z Witryn,
- uzyskiwania zbiorczych, anonimowych danych statystycznych, aby ulepszać funkcjonalność Witryn,
- utrzymania sesji Użytkownika (dotyczy Witryn z opcją logowania się Użytkowników), aby Użytkownik nie musiał, na każdej stronie Witryny ponownie wpisywać loginu i hasła,
- umożliwienia korzystania z podstawowych funkcjonalności Witryn (np. zapamiętywanie kolejno odwiedzanych stron w celu ich przywrócenia na "żądanie" Użytkownika)
- reklamowym i marketingowym, aby dostosować do preferencji Użytkownika treści reklam oraz tekstów wyświetlanych na Witrynach jak i poza nimi.

W celu łatwego zarządzania plikami cookie, należy wybrać preferowaną przeglądarkę i postępować zgodnie z instrukcjami:
Internet Explorer
Firefox
Chrome
Opera
Safari
Znajdziesz tam także informację o tym jak zmienić ustawienia przeglądarki, by ograniczyć lub wyłączyć funkcjonowanie plików cookies itp. oraz jak usunąć takie pliki z Twojego urządzenia.

Z Polityką Prywatności Google można zapoznać się tutaj.
Z zasadami Facebook'a dotyczącymi gromadzenia i wykorzystania danych można zapoznać się tutaj.
Z Polityką Prywatności TVN S.A. można zapoznać się tutaj.

Pliki cookies związane z badaniem efektywności kampanii reklamowej w sieci Google AdWords lub Google Display Network pobierają dane wykorzystując oprogramowanie Google Analytics. Zachowana zostaje gwarancja anonimizacji numeru IP użytkowników witryny, przez co rozumie się zapewnienie użytkownikowi całkowitej anonimowości.

Twoje uprawnienia
Zgodnie z RODO przysługują Ci następujące uprawnienia wobec Twoich danych i ich przetwarzania przez nas oraz naszych partnerów:
- żądanie dostępu do Twoich danych
- żądanie sprostowania Twoich danych
- żądanie usunięcia Twoich danych
- żądanie przetwarzania Twoich danych
- żądanie przeniesienia Twoich danych
- sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych
- żądanie niepodleganiu decyzji opartej wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu
- prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego
Uprawnienia powyższe przysługują także w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez administratora.
Użytkownik witryny może przeglądać, usuwać, modyfikować oraz przenosić dane w opcjach przeglądarki jak również może tam wybrać opcję wyłączenia stosowania plików cookie dla witryny.

Użytkownik witryny posiadający zarejestrowane konto na witrynie może uzyskać dostęp do danych w opcji: "Moje konto" gdzie ma możliwość przeglądania oraz modyfikacji danych. Ponieważ nie jest możliwe logowanie się do serwisu bez wyrażenia zgody na poniższą Politykę Prywatności użytkownik posiadający zarejestrowane konto który nie wyraża zgody na przetwarzanie danych osobowych winien zamknąć swoje konto. Zamknięcie konta jest równoznaczne z usunięciem związanych z nim danych osobowych oraz zaprzestaniem ich przetwarzania. Aby zamknąć konto należy zalogować się na witrynę (wyrażając tymczasowo zgodę na Politykę Prywatności tylko dla celu przetwarzania danych w celu zamknięcia konta) oraz wysłać żądanie zamknięcia konta korzystając z formularza kontaktowego do którego odnośnik znajduje się na dole strony. Można także wysłać wiadomość z adresu e-mail który jest powiązany z kontem użytkownika na witrynie. Po weryfikacji żądania konto zostanie zakmnięte a przetwarzane dane usunięte.

Wyjasnienia odnośnie Twoich praw związanych z danymi zbieranymi przez Google Inc. i Facebook Inc. znajdują się w ich politykach prywatności do których linki podano w akapicie powyżej.

Zgoda
Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie Twoich danych wyłącz obsługę cookie na naszej witrynie lub jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem wyślij wiadomość z żądaniem zamknięcia konta tak jak opisano powyżej.

REGULAMIN


Strona Wiocha.pl przeznaczona jest dla osób, które mają dosyć absurdu jaki szerzy się w Internecie.
Strona nie ma zamiaru nikogo obrażać, ani naruszać czyichś dóbr.
Jeżeli komuś nie podoba się nasza idea to przepraszamy i nie zachęcamy do odwiedzania naszych stron.

Wszystkie absurdy w serwisie są dodawane przez użytkowników serwisu i jego administrator nie bierze za nie odpowiedzialności.
Za wszelkie Materiały dodane na stronę odpowiada tylko i wyłącznie osoba która go dodała. Jeżeli znajdziesz swoją własność na profilu innej osoby, skontaktuj się z nią osobiście. Redakcja Wiochy nie będzie rozstrzygała kto jest właścicielem materiałów, ponieważ nie ma do tego ani środków ani uprawnień. Od tego jest sąd i tam należy kierować oskarżenia dotyczące kradzieży zdjęć, filmów czy innych materiałów pamiętając, że fałszywe oskarżenie jest karane. W przypadku znalezienia na stronie wpisu naruszającego prawo można wysłać informacje o takim naruszeniu korzystając z linku "Zgłoś nadużycie" lub formularza kontaktowego na dole strony. Wszystkie takie informacje są rozpatrywane przez administratorów strony w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia. Domagając się usunięcia zdjęcia należy przesłać oryginał zdjęcia lub w inny sposób potwierdzić prawa do materiału. Tylko zgłoszenia zawierające takie poświadczenia będą uznane za wiarygodne w myśl artykułu 14 Ustawy o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną. W przypadku uznania wiarygodności zgłoszenia dostęp to takiego absurdu zostanie zablokowany.

Aby dodać absurd najpierw musisz się zarejestrować w serwisie. Rejestracja i korzystanie z serwisu jest darmowe. Korzystanie z serwisu jako użytkownik zarejestrowany wymaga wyrażenia zgody na przetwarzania danych opisanych w znajdującej się poniżej Polityce Prywatności.

Absurdy można dodawać w ośmiu kategoriach:

wiocha na naszej klasie
wiocha w polityce
wiocha na facebooku
wiocha na fotka.pl
moto wiocha
video Wiocha
śmieszna Wiocha
inne nieskategoryzowane wiochy.

Zamieszczony absurd powinien być opatrzony opisem i komentarzem bez użycia wulgaryzmów i słów ogólnie uznawanych za obraźliwe. Opis i komentarz powinien ubawić użytkowników strony do łez.
Na stronie użytkownicy mogą umieszczać materiały, tylko po uprzednim zakryciu wszelkich adresów internetowych oraz danych osobowych użytkowników, które dopuściły się absurdu. Dane można pozostawić jedynie w przypadku działu "Wiocha w polityce" pod warunkiem, że dotyczą osób wykonujących funkcje publiczne.
Wszystkie absurdy nie będące wiochą (w szczególności zatytułowane: "Może to nie wiocha" lub podobnie) będą usuwane. To samo dotyczy absurdów proszących o głosy lub polubienia.

Surowo zabronione jest dodawanie zdjęć pornograficznych, reklam, zdjęć przerobionych w celu obrażania osób na nich się znajdujących, zdjęć nawołujących do przemocy, zdjęć roznegliżowanych dzieci.

Dodatkowo usunięte mogą być absurdy:
- powtarzające się lub bardzo podobne a nie wnoszące nic wartościowego.
- opisane sprzecznie z zasadami polskiej pisowni
- nieprawidłowo przypisane do kategorii
- niezgodne z szyderczym charakterem strony

Po dodaniu absurdu trafia on do poczekalni, gdzie jest oceniony przez użytkowników serwisu. Im wyżej oceniony jest dany absurd, tym większa ma szanse na trafienie na stronę główną.
Dopóki dodany absurd znajduje się w poczekalni, możesz zmienić jego opis, lub komentarz. Każdy absurd może być oceniany i komentowany przez innych zarejestrowanych użytkowników serwisu. Zawsze będziesz wiedział co inni o nim sądzą.
Absurdy nisko ocenione przenoszone są do archiwum. Postaraj się aby Twój absurd został jak najlepiej oceniony.

Administrator witryny może ograniczyć ilość możliwych do dodania przez jednego użytkownika materiałów zarówno ogólnie jak i w konkretnej kategorii. W szczególności dotyczy to kategorii "wiocha w polityce".
Komentarze dodawane przez użytkowników nie mogą zawierać adresów internetowych oraz być obraźliwe dla innych użytkowników strony lub osób trzecich. Wszystkie dodane wpisy i materiały muszą być zgodne z prawem. W przypadku podejrzenia naruszenia prawa Administrator ma prawo usunąć wpis. Administrator witryny może zablokować użytkownika, który nie stosuje się do regulaminu, na określony czas lub bezterminowo. Blokowane są także konta zakładane jedynie w celu zakłócania korzystania ze strony innym użytkownikom poprzez ich obrażanie, powielanie tych samych wpisów lub inne zachowania niezgodne z ideą strony.  

Każdy użytkownik może przekształcić swoje konto w konto VIP.
Co daje konto VIP:

- całkowity BRAK REKLAM na wiocha.pl
- dodawanie komentarzy BEZ UŻYCIA TOKENA
- jeżeli nie jesteś trollem to możesz dodać 2 RAZY WIĘCEJ komentarzy
- możesz dodać 2 RAZY WIĘCEJ absurdów dziennie
- konto użytkownika wyróżnione ikoną przy absurdach, komentarzach oraz w karcie użytkownika


Regulamin może w każdej chwili zostać zmieniony lub poprawiony w celu dostosowania do aktualnych warunków prawnych i technicznych o czym użytkownicy zostaną poinformowani. Poprawki estetyczne (wygląd, kolor, liniatura, poprawienie błędu stylistycznego itp) nie są uznawane za zmianę regulaminu.
Mając na względzie dobro większości Użytkowników, redakcja Wiochy z przyjemnością i bardzo skutecznie współpracuje z wszelkimi organami ścigania (policja, prokuratury, sądy) w celu eliminowania dowcipnisiów, podszywaczy i fałszywych "właścicieli zdjęć", psujących reputację, dobry klimat i miłą atmosferę zabawy.


Obowiązkiem każdego użytkownika jest znajomość aktualnego regulaminu.
Zakładając swój Profil potwierdzasz, że bezspornie i w pełni świadomie zgadzasz się ze wszystkimi punktami Regulaminu i Polityki Prywatności.AKCEPTUJĘ
NIE TERAZ


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.